PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Hoop inwestuje w nowe warianty napojów Arctic. Wprowadza wody smakowe

0 0

Arctic+ Fizzy to nowa propozycja spółki Hoop Polska - w 100% naturalna woda smakowa bez cukru, konserwantów, barwników i sztucznych aromatów.

Produkt, zamknięty w wygodnym, poręcznym opakowaniu, powstał z połączenia gazowanej wody mineralnej Arctic i naturalnych aromatów, pozyskanych z letnich owoców. Nie zawiera żadnych sztucznych dodatków.

Nowy Arctic występuje w trzech unikalnych wariantach smakowych, niespotykanych dotąd na rynku – Wiśnia & Limonka, Czerwona Pomarańcza & Ogórek, Brzoskwinia & Truskawka. Dodatkowo, przyjemnie musuje co jeszcze bardziej podkreśla owocowy smak. Arctic+ Fizzy wpisuje się w popularny wśród konsumentów trend „czystej etykiety”. To w 100% naturalna woda smakowa najwyższej jakości - bez cukru, substancji słodzących, konserwantów, barwników i sztucznych aromatów.

Koncept czystej etykiety, zastosowany w produkcie, jest odpowiedzią na potrzeby konsumenta, który coraz częściej unika sztucznych dodatków oraz coraz uważniej weryfikuje produkty pod względem jakości i przejrzystości składu.

Sugerowana cena półkowa: 2,49 zł.

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!