PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Krynka już po rebrandingu

Krynka już po rebrandingu fot. materiały prasowe
0 0

W ubiegłym roku wytwórnia wód „Krynka” zapoczątkowała etap zmian wyglądu etykiet, który poprzedziła też zmiana logo. Proces pełnego rebrandingu właśnie dobiegł końca. W efekcie wszystkie produkty znajdujące się w portfolio tej podlaskiej marki zyskały już zupełnie nowy design.

- Jesteśmy dumni z naszych nowych etykiet. Wierzę głęboko, że dzięki nim po Krynkę sięgną również młode pokolenia. To w praktyce ukłon w ich stronę. Jest nowocześnie i zgodnie z obowiązującym wzornictwem. Krynka to marka o mocno ugruntowanej pozycji w świadomości klientów z Podlasia, a dzięki nowym etykietom chcemy systematycznie wprowadzać produkt w kolejnych regionach kraju – mówi Mieczyslaw Surowiec, prezes Krynki.

Obecnie jej produkty dostępne są poza województwem podlaskim również na Warmii i Mazurach, w Warszawie i na Pomorzu, ale według zapewnień prezesa, firma pracuje nad rozwojem dystrybucji.

Podlaska wytwórnia wód korzysta z niewyczerpalnych źródeł krystalicznie czystej wody, naturalnie nasyconej składnikami mineralnymi. Źródło Krynki znajduje się na skraju Puszczy Knyszyńskiej w ekologicznie czystym regionie. Strumienie biją w tym miejscu już od zamierzchłych czasów.

Krynka jest wodą źródlaną naturalnego pochodzenia o składzie mineralnym i właściwościach wymaganych dla wody przeznaczonej do codziennego spożycia. Co ważne, nie zawiera ona w znacznych ilościach składników, które powinny być limitowane przez niektóre osoby w codziennej diecie, takich jak: chlorki, sód, potas, siarczany, fluorki oraz jodki. Z uwagi na jej skład brak też przeciwwskazań do jej stałego stosowania bez ograniczeń dla osób w każdym wieku i niezależnie od stanu zdrowia. 

Jak podkreślają technolodzy żywności, Krynka jest czysta pod względem mikrobiologicznym, pochodzi ze złóż podziemnych, izolowanych od czynników zewnętrznych i co ciekawe nigdy nie stwierdzono w nich składników toksycznych czy szkodliwych dla zdrowia.

POLECANE

KOMENTARZE: (1)

+ DODAJ KOMENTARZ

Konsument 04-03-2018, 19:43:

BRAWO Panie Prezesie
Nikt w Pana nie wierzył, patrzyli z "byka" - a tu proszę DZIĘKI CIĘŻKIEJ PRACY I ZAANGAŻOWANIU można "spółdzielnianą" firmę wyprowadzić na prostą i dodać powiewu nowoczesności ;)