PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Maspex nt. zawiadomienia do prokuratury: Nie uchylamy się od odpowiedzialności

Maspex nt. zawiadomienia do prokuratury: Nie uchylamy się od odpowiedzialności fot. materiały prasowe
0 0

- Od początku tej sytuacji nie uchylaliśmy i nie uchylamy się od odpowiedzialności. Wszyscy w tym kraju podlegają ocenie prawa - tak Grupa Maspex Wadowice komentuje deklarację dwóch warszawskich radnych PiS, którzy zamierzają złożą do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa i złamaniu artykułu 133 Kodeksu Karnego przez producenta napoju Tiger.

- To sytuacja, która nie powinna była się wydarzyć, ale się wydarzyła. Bierzemy za nią pełną odpowiedzialność. Zdarzenie naganne, które jest efektem braku wystarczającej kontroli i procedur oraz błędu ludzkiego, natomiast nie jest odzwierciedleniem naszych postaw życiowych - podała firma Maspex w komentarzu przesłanym do naszej redakcji.

Warszawscy radni Jacek Ozdoba i Jakub Banaszek (PiS) oficjalnie poinformowali, że złożą do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa i złamaniu artykułu 133 Kodeksu Karnego przez producenta napoju Tiger. Chodzi o sprawę obraźliwych grafik, które pojawiły się na profil marki na Instagramie.

Czytaj więcej: Tiger: Będzie zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa

POLECANE

KOMENTARZE: (12)

+ DODAJ KOMENTARZ

Sung Tsy Sztuka Wojny 16-08-2017, 09:42:

To sposób na zmiękczenie kolejnej firmy. Nie ma przebacz ale po cichu ugramy dla partii jakieś finansowanie to wtedy powiemy oficjalnie do kamery ZROBILI ŹLE ALE TO POLSKA FIRM WIĘC NALEŻY IM ODPUŚCIĆ .....ale na razie róbmy złą minę żeby odpowiednio za to zapłacili
Nazwy partii nie wymienię ale wiadomo ta Patriotyczna

Maku 15-08-2017, 19:24:

Bojkot i fala hejtu to chyba wystarczająca kara, po co tracić czas i pieniądze na sądy...?

Paska 15-08-2017, 15:36:

Trzeba przyznać, że mają gest. Każdemu moze sie zdarzyć błąd.