PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Napoje Monster Energy wchodzą do sieci Biedronka

Napoje Monster Energy wchodzą do sieci Biedronka fot. materiały prasowe
0 0

1 marca do sieci sklepów Biedronka wszedł napój energetyczny Monster Energy. Klienci mają do wyboru dwa najpopularniejsze w Polsce rodzaje tego napoju - Monster Energy (zielony) oraz Monster Energy Ultra (biały), który cechuje się zerową zawartością cukru i kalorii. Oba rodzaje napojów Monster Energy są sprzedawane we wszystkich sklepach sieci Biedronka w puszkach o pojemności 500 ml.

Monster Energy cieszy się coraz większą popularnością wśród polskich konsumentów. Jak podaje marka, w ciągu ostatnich dwóch lat jest najszybciej rosnącą marką wśród napojów energetycznych, która w latach 2015-16 podwoiła swoją wartość sprzedaży (źródło: AC Nielsen Total Poland 2014-2016). Na rynku modern trade Monster Energy jest trzecią marką pod względem wartości sprzedaży i głównym kontrybutorem do wzrostu całej kategorii energy.

- Bardzo się cieszymy z możliwości dotarcia do wielu nowych konsumentów z naszym produktem. W tak ważnym kanale dystrybucji jak dyskonty, Monster Energy będzie stanowił dodatkowy impuls wzrostu całej kategorii i zrekrutuje do niej nowych konsumentów - mówi Roman Pantera, Sales & Business Manager z Monster Energy Poland.

Oprócz dostępnych w Biedronce Monster Energy i Monster Energy Ultra, w Polsce w sprzedaży są także Monster Ripper, Monster Assault, Monster Energy The Doctor oraz Ultra Red.

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!