PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Naturalna Ice Tea i nowe smaki syropów wśród letnich propozycji marki Herbapol

Naturalna Ice Tea i nowe smaki syropów wśród letnich propozycji marki Herbapol fot. materiały prasowe
0 0

Marka Herbapol zaprezentowała nowości w portfolio. W swoich produktach zwraca uwagę na skład i naturalne pochodzenie.

Herbapol pozostaje wierny swojej misji czerpania inspiracji z natury, podkreślając ogromną rolę zbieraczy stale współpracujących z marką. Dostarczane przez nich zioła stanowią o jakości produktów oferowanych przez Herbapol. Obecne portfolio spółki obejmuje nie tylko herbaty ziołowe i owocowe, ale także syropy, dżemy, powidła oraz konfitury.

– Herbapol to bogata historia i tradycja. Nie oznacza to jednak, że stoimy w miejscu. Stale rozszerzamy naszą ofertę oraz dbamy o to, by produkty marki odpowiadały rytmowi życia współczesnego konsumenta i były obecne w jego codziennych aktywnościach i rytuałach. Ziołowy napar na rozpoczęcie dnia, łyżeczka ziół w płynnej formie w przerwie w pracy i owocowa herbatka podczas wieczornego spotkania w gronie najbliższych – tłumaczyła Anna Justyniarska, Junior PR & Digital Manager.

Wiosną tego roku ofertę marki poszerzyła Naturalna Ice Tea.

– W sezonie wiosennym i letnim będziemy w głównej mierze skupiać się na produkcie jakim jest Naturalna Ice Tea, którą kierujemy zarówno do handlu detalicznego jak i kanału HoReCa. Napój jest w pełni naturalny. Nie zawiera konserwantów, barwników ani substancji słodzących, dlatego można go podawać najmłodszym konsumentom. A z tego co wiemy, blisko 50 % matek wybiera dla swoich dzieci Ice Tea – mówiła Anna Justyniarska.

Poza Ice Tea na upalne dni Herbapol poleca syropy i naturalnie herbatę.

– Wprowadzamy letnią edycję syropów Owocowa Spiżarnia, które będą utrzymane w wakacyjnych smakach. Mimo tego, że w sezonie letnim spada sprzedaż herbaty, zachęcam do jej spożywania, ponieważ herbaty smakowe czy ziołowe mogą stanowić interesujący składnik do napojów zimnych jak np. lemoniada – podsumowała Junior PR&Digital Manager Herbapol.

 

 

 

 

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!