PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

NG Solutions wprowadza na rynek białkowy koktajl wspomagający wzrost dzieci

NG Solutions wprowadza na rynek białkowy koktajl wspomagający wzrost dzieci fot. materiały prasowe
0 0

Firma Nutritional Growth Solutions (NG Solutions) wprowadza na rynek europejski Healthy Height, koktajl białkowy dla dzieci który, jak wskazują wyniki badań klinicznych, poprawia wzrost dzieci. Koktajl ten dostępny w wariancie waniliowym i czekoladowym, odznacza się wysoką zawartością białka serwatkowego, witamin i minerałów. Według ostatnich badań klinicznych, Healthy Height może pomóc osiągnąć wyższy wzrost dzieciom, które są niskie i drobne – informuje NG Solution.

NG Solution podkreśla, że wzrost jest cechą w przeważającej mierze uwarunkowaną genetycznie, jednak niewłaściwe odżywianie w dzieciństwie może mieć wpływ na potencjał wzrostowy dziecka i jego tempo wzrostu. Dlatego ważne jest, aby każde dziecko spożywało zdrową żywność i napoje wspomagające wzrost.

Każda porcja Healthy Height zawiera 12 gram wysokiej jakości białka serwatkowego stanowiącego materiał budulcowy kości i mięśni, którego działanie jest wzmocnione witaminami i minerałami. Koktajl nie zawiera hormonów ani gluten i stanowi dobre źródło aminokwasów, które są kluczowe dla prawidłowegowzrostu. Produkt nie zawiera soi, sztucznych barwników ani konserwantów, których rodzice chcieliby uniknąć.

- Przez wiele lat obserwowaliśmy rodziców starających się znaleźć sposób na wspomożenie wzrostu swoich zdrowych dzieci o niskim wzroście. Niektórzy rodzice uciekają się do terapii z wykorzystaniem ludzkiego hormone wzrostu (HGH), która może pomóc niektórym dzieciom ze zdiagnozowanymi zaburzeniami. Wiele dzieci w Europie nie kwalifikuje się jednak do terapii z wykorzystaniem hormone wzrostu – mówi prof. n. med. Moshe Phillip, współzałożyciel Nutritional Growth Solutions.

- Zdecydowaliśmy się na uzupełnienie tej luki na rynku suplementów diety, opracowując Healthy Height, produkt o wysokich walorach odżywczych i smakowych stworzony specjalnie z myślą o dzieciach. Przeprowadziliśmy badania kliniczne, aby przekonać się, jaką rolę ten supplement odgrywa we wspomaganiu wzrostu – mówi Liron Fendell, prezes Nutritional Growth Solutions.

-  Wyniki wskazały, że zapewnienie niskim dzieciom o drobnej budowie odpowiednich substancji odżywczych we właściwych dawkach pomaga zwiększyć ich tempo wzrostu w ciągu sześciu miesięcy bez wzrostu wskaźnika BMI – dodaje.

- Dzięki Healthy Height rodzice zyskują nową szansę na poprawę wzrostu swoich dzieci. Prosty do przyrządzenia napój w proszku o odświeżającym smaku i konsystencji smoothie opracowano z myślą o dzieciach o wybrednych gustach. Napój, który można pić przed szkołą, po południu jako przekąskę lub jako dodatek do obiadu, dostarcza dzieciom potrzebnych substancji odżywczych, które wspomagają ich wzrost" – mówi też Fendell.

NASTĘPNA STRONA

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!