PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Nietrafiona grafika z profilu marki Tiger. Maspex przeprasza

Nietrafiona grafika z profilu marki Tiger. Maspex przeprasza fot. materiały prasowe
0 0

1 sierpnia na Instagramie na profilu marki napoju Tiger z portfolio Maspex Wadowice opublikowano grafikę z wyciągniętym środkowym palcem w dzień pamięci. Po tym jak w środę wielu dziennikarzy zwróciło na to uwagę i skrytykowało wpis, został on szybko usunięty. - Bardzo przepraszamy za ten błąd, który nie powinien się wydarzyć - podkreśla Maspex w komunikacie przesłanym do wirtualnemedia.pl.

Grafika zamieszczona 1 sierpnia pokazuje wyciągnięty środkowy palec z zawiniętą na nim kokardką. U góry znajduje się napis „1 sierpnia dzień pamięci”, a u dołu dopisek: „Chrzanić to, co było. Ważne to, co będzie!” oraz wizerunek puszki napoju Tiger i tygryska charakterystycznego dla tej marki. Internauci , dziennikarze i influencerzy zarzucali marce, że w skandaliczny sposób nawiązała do obchodów rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Tig-dzienpamieci655.png

Maspex Wadowice w komunikacie przesłanym portalowi Wirtualnemedia.pl przeprosił za publikację tego wpisu. - Jest nam ogromnie przykro z powodu publikacji grafiki, która pojawiła się w dniu 1 sierpnia na profilu instragramowym marki. Bardzo przepraszamy za ten błąd, który nie powinien się wydarzyć - podkreślił producent. - Wiemy, że usunięcie tej publikacji nie naprawi tego błędu, ale post został już usunięty. Jeszcze raz bardzo serdecznie przepraszamy. Nigdy podobna sytuacja się nie powtórzy - zapewniła firma.

Więcej na wirtualnemedia.pl.

POLECANE

KOMENTARZE: (14)

+ DODAJ KOMENTARZ

zaskoczona 22-08-2017, 12:59:

Zaskakuje mnie jak długo ten temat krąży... Moim zdaniem sprawa dawno powinna zostać zakończona, firma przeprosiła, przelała dobrowolnie ogromną sumę pieniędzy, czego jeszcze od nich wymagacie?

Oliwia 19-08-2017, 19:48:

Nie ma sensu podkręcać tej afery, nic dobrego z tego nie wyjdzie. Naprzepraszali się chyba wszystkich i wszędzie, można temat zamknąć.

BigDaddy 14-08-2017, 21:52:

Ja tam nie widzę nazwy agencji reklamowej. Widzę nazwę Tiger, gębę Michalczewskiego to w pierwszej kolejności. Potem dopiero trafiam na nazwę Maspex jako producenta. No i pokazuję producentowi środkowy palec. Najtrudniej mi będzie zrezygnować z ulubionego Ketchupu. Jakoś dam radę :-)