PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Oshee: Nepal 45. rynkiem eksportowym

Oshee: Nepal 45. rynkiem eksportowym fot. materiały prasowe
0 0

Produkty Oshee zadebiutują w Nepalu. Umowę dystrybucyjną podpisano podczas trwających właśnie targów Gulfood w Dubaju. Tym samym liczba światowych rynków, na których dostępna jest marka, wzrosła do 45. Twarzą globalnej kampanii Oshee od 2018 roku jest Robert Lewandowski.

- Jesteśmy dumni, że produkty Oshee już wkrótce będą obecne na 45 rynkach na 6 kontynentach. Podpisaliśmy właśnie umowę dystrybucyjną, dzięki której nasza marka pojawi się niebawem na nepalskim rynku. Jest to dla nas ogromny sukces. Zwłaszcza, że jeszcze do niedawna niepozorna gospodarka tego kraju, ze względu na duży potencjał wzrostu w kategorii produktów spożywczych, staje się łakomym kąskiem dla wielu zagranicznych kontrahentów – komentuje Ewelina Domińska, rzecznik prasowy Oshee.

Targi Gulfood w Dubaju to coroczna prestiżowa wystawa sektora B2B, przyciągająca przedstawicieli branży spożywczej z całego świata. Podczas ostatniej 22. edycji targi odwiedziło ponad 97 000 przedsiębiorców ze 185 krajów, a swoje produkty zaprezentowało przeszło 5000 wystawców. 

POLECANE

KOMENTARZE: (1)

+ DODAJ KOMENTARZ

majo 22-02-2018, 13:55:

Pomóżmy odrodzić się Browarowi Fuhrmann w Połczynie-Zdroju !!! Sprawmy aby legendarne Piwo Połczyńskie powróciło na Pomorze.
Do dnia dzisiejszego czeski nabywca spółki - Browary Lobkovicz nie podały oficjalnego powodu odstąpienia od transakcji przejęcia Browaru Fuhrmann.
Skutki były tragiczne i doprowadziły do rocznej przerwy w produkcji piwa w połczyńskim browarze.
Naraziły też na straty wielu dostawców i wpędziły w nędzę wielu pracowników.