PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

PepsiCo chce identyfikować nadchodzące trendy

PepsiCo chce identyfikować nadchodzące trendy fot. materiały prasowe
0 0

PepsiCo uruchomia program stażowy PepsiCo GO 2018 Trendsetter Challenge, rzucając wyzwanie przedsiębiorczym absolwentom z całej Europy i Afryki Subsaharyjskiej do zidentyfikowania nadchodzącego wiodącego trendu na rynku produktów żywnościowych i napojów.

Aplikujący do programu mają za zadanie opracować własny unikalny produkt spożywczy lub napój, albo rozwinąć któryś z produktów z oferty PepsiCo, a następnie przedstawić go PepsiCo i wyjaśnić, w jaki sposób można wprowadzić go na rynek. Finaliści będą mogli wziąć udział w rekrutacji na miejsce w jednym z programów stażowych w PepsiCo, w ramach zespołów Insight lub Digital.

Do programu można aplikować do 20 lutego br.

Program jest obecnie realizowany na dziewięciu wiodących rynkach, w tym w: Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Belgii, Holandii, Serbii, Rumunii, Grecji, Rosji i RPA. Oznacza to, że najlepsi absolwenci rozpoczną międzynarodową karierę, mając możliwość współpracy z kolegami z całego świata, rozwijając niektóre z największych i najlepszych globalnych marek z branży FMCG.

- PepsiCo GO 2018 Trendsetter Challenge to ekscytująca platforma dla absolwentów. Dzięki niej mogą przedstawiać własne pomysły na biznes oraz nadać rozpędu ich karierze – mówi Becky Taylor, Starsza Dyrektor ds. Digital na Europę i Afrykę Subsaharyjską w PepsiCo.

Harry McManus, który wziął udział w PepsiCo Go w ubiegłym roku, a teraz jest częścią projektu Insights Accelerated Career Programme powiedział: „Program zdecydowanie przewyższył moje oczekiwania. Jestem pod wielkim wrażeniem zarówno skali projektów, którym przewodzę, jak również ciągłego szkolenia oraz ogromnego wsparcia. To niesamowite”.

W ramach konkursu kandydaci poddawani są trzystopniowej selekcji, trwającej 12 tygodni. Spośród nich, wybrani zostaną najlepsi, którym PepsiCo zaproponuje pracę na pełen etat. 

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!