PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Pyrsk zainwestował w nowe opakowania i etykiety soków

Pyrsk zainwestował w nowe opakowania i etykiety soków fot. Facebook/ Pyrsk
0 0

- Końcówka roku 2017 była dla nas najbardziej wymagającym okresem w historii działalności. W grudniu roku ubiegłego wprowadziliśmy kilka zmian skutkujących nową butelką oraz etykietą - mówi serwisowi www.portalspozywczy.pl Witek Pochylczuk z firmy Pyrsk, producent soków tłoczonych.

W styczniu oraz lutym spółka zintensyfikowała działania mające na celu rozpowszechnienie nowego wyglądu Pyrska. - Liczne promocje w zaprzyjaźnionych lokalach oraz podczas kameralnych eventów umożliwiły nam dotarcie do zadowalającego grona odbiorców co faktycznie dało się zauważyć w mediach społecznościowych. Z racji tego iż przede wszystkim, a może tylko i wyłącznie, skupiamy się aby Pyrsk był w klimatycznych bistrach, kawiarniach, knajpkach etc. jesteśmy zadowoleni przede wszystkim z faktu, iż udało nam się nawiązać współpracę z dystrybutorami w różnych częściach Polski. Zależało nam na tym aby nasi partnerzy podobnie jak my "czuli" klimat naszego produktu i w swojej bazie posiadali odpowiednich dla niego odbiorców - zapewnia Witek Pochylczuk.

I dodaje, że zakaz handlu w niedziele firma stara się traktować całkowicie obojętnie. - Coraz cieplejsze dni oraz stale rosnąca świadomość Pyrska sprawia, iż nie możemy utożsamiać rosnącej sprzedaży z tym jednym zdarzeniem. Oczywiście poniedziałkowych zamówień jest znacznie więcej a my cieszymy się, że coraz więcej osób wychodzi w niedziele z domu nie koniecznie na zakupy - dodaje.

Co dalej? - W kolejnych miesiącach będziemy robić to w czym jesteśmy najlepsi - czyli jeść. Będziemy odwiedzać kolejne miejsca na kulinarnej mapie Śląska, ale i nie tylko. Dzięki współpracy z naszymi dystrybutorami odwiedzimy nowe miejsca w Warszawie, Poznaniu, Trójmieście i innych większych miastach - wylicza Witek Pochylczuk.

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!