PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Słoneczna Tłocznia współpracuje z RegioHurt.pl - to efekt rozmów na FRSiH 2017

Słoneczna Tłocznia współpracuje z RegioHurt.pl - to efekt rozmów na FRSiH 2017 fot. materiały prasowe
0 0

Do tej pory za pośrednictwem Regiohurt.pl kupcy mogli złożyć zamówienia na produkty bezpośrednio z Mlekovity, Kingi Pienińskiej, Eterno, pasieki Miodem Słodzone oraz u producenta chrupek firmy Borowik. Z początkiem tygodnia za pośrednictwem platformy swoje produkty zaczęła oferować Słoneczna Tłocznia produkująca soki NFC.

- Okazją do rozmów o współpracy było jubileuszowego X Forum Rynku Spożywczego i Handlu przy okazji degustacji soków na stoisku producenta. Spróbowaliśmy soków, sprawdziliśmy zainteresowanie sokami w przestrzeni jaką jest internet i po kilu mailach z managementem firmy, zadecydowaliśmy o współpracy. Wyszliśmy z założenia że musimy spróbować, Efektem tego jest oferta Słonecznej Tłoczni na Regiohurt.pl - zapewnia Radosław Czapnik, prezes zarządu platformy B2B Regiohurt.pl.

e-Hurtowania na platformie RegioHurt.pl to rozwiązanie kierowane do producentów FMCG, zostało tak zaprojektowane aby w „rękach” bystrego Przedstawiciela Handlowego firmy, było narzędziem świadczącym o przewadze konkurencyjnej, sprzedaż odbywa się z wykorzystaniem internetu. Wdrożenie platformy handlowej B2B, wpływa nie tylko na zwiększenie widoczności w internecie, ale również usprawnia pracę działu handlowego, czego benefitem jest rzeczywista redukcja kosztów obsługi klientów bez strat na jej jakości. Natomiast, dla kupców, zaletą platformy jest możliwość zrealizowania zakupów, na jednym „loginie” w jednym miejscu u kilku dostawców w e-Hurtowni, która u każdego producenta wygląda tak samo.

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!