PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Soki z Tłoczni Dziadka Franka wyróżnione podczas targów w Abu Dhabi

Soki z Tłoczni Dziadka Franka wyróżnione podczas targów w Abu Dhabi Fot. Family Cafe Restauracja/Kasia Kitajgrodzka
0 0

Soki z Tłoczni Dziadka Franka otrzymały wyróżnienie w konkursie SIAL Innovation Podczas targów SIAL Middle East w Abu Dhabi.

Odbywający się podczas targów konkurs SIAL Innovation to międzynarodowe wydarzenie nagradzające najlepsze innowacje w produktach żywnościowych.

W tym roku FrankFood otrzymał wyróżnienie w SIAL Innovation jako jedyna polska firma. Główne właściwości, które zostały dostrzeżone to przede wszystkim brak konserwantów, same naturalne składniki i niespotykany smak. Największą uwagę wśród produktów przyciągnął sok z Tłoczni Dziadka Franka – Jabłko/Burak, który może poszczycić się ważną cechą jaką jest walor zdrowotny.

– Jesteśmy dumni, że soki z Tłoczni Dziadka Franka zostały dostrzeżone na arenie międzynarodowej. To pokazuje, że świat docenia jakość i smak polskich produktów, a przede wszystkim jabłek uważanych za najlepsze na świecie. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz firma FrankFood zostanie doceniona w branży spożywczej – mówi Zofia Wiśniewska, FrankFood sp. z o.o.

Targi SIAL Middle East to największe targi spożywcze w Abu Dhabi i drugie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Są one miejscem spotkań dostawców żywności z całego świata z odbiorcami z krajów całej Zatoki Perskiej. W wydarzeniu udział wzięło ponad 900 wystawców z 50 krajów, a stoiska odwiedza około 17.000 zwiedzających. 

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!