PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Soti Natural rozpoczyna produkcję marek własnych

Soti Natural rozpoczyna produkcję marek własnych fot. materiały prasowe
0 0

SOTI Natural, producent herbat w butelce, rozpoczyna produkcję marek własnych.

– Mieliśmy dużo takich zapytań na temat produkcji marek własnych zdrowych butelkowanych herbat BIO już w 2015 roku, musieliśmy jednak dostosować naszą linię produkcyjną, by móc sprostać oczekiwaniom co do produkowanych ilości. Na koniec 2016  roku zakończyliśmy rozbudowę linii produkcyjnej tak, by oprócz pięciu SKU pod marką Soti Natural móc też produkować zdrowe BIO herbaty w butelkach dla marek własnych – mówi Monika Kowal, prezes zarządu Soti Natural sp. z o.o.

– Osoby odpowiedzialne za marki własne w sieciach handlowych na całym świecie coraz częściej koncentrują się na sprzedawaniu produktów, które budują przewagę konkurencyjną poprzez atrybuty racjonalne takie jak np. zero cukrów, zero kalorii, zero konserwantów, zero barwników, zero aromatów czy też proste składy produktów pod marką własną – dodaje.

Produkty markowe firmy Soti Natural to herbaty, które w składzie mają wodę oraz liście herbaty, suszone kwiaty, owoce. Firma podkreśla opracowany przez nią sposób parzenia, który zachowuje antyoksydanty w napojach. Antyoksydanty, inaczej nazywane przeciwutleniaczami, to związki przyczyniające się do spowolnienia procesów starzenia, oczyszczenia organizmu z toksyn czy przyspieszenia metabolizmu.

– Nasza linia produkcji przeszła pozytywnie audyt przeprowadzony przez jedne z największych sieci handlowych na świecie. Wkrótce w Francji, Portugalii a także w Polsce pojawią się pierwsze wspólnie stworzone produkty pod markami własnymi – informuje Adam Paluszyński z firmy Soti Natural.

 

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!