PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Ashton Moss zawarł ugodę z rodziną Pyłków. Spór o Ren zakończony!

Ashton Moss zawarł ugodę z rodziną Pyłków. Spór o Ren zakończony! fot. shutterstock
0 0

14 grudnia 2017 r. Ashton Moss (właściciel 100 proc. udziałów w spółce Ren) oraz byli właściciele Ren - Państwo Pyłka, działający poprzez podmiot O&M, zawarli ugodę, w ramach której została potwierdzona ważność i skuteczność umowy sprzedaży udziałów w Ren.

Ashton Moss zgodził się na zapłatę części odroczonej ceny sprzedaży udziałów na rzecz Państwa Pyłków, a strony uzgodniły zakończenie wszystkich toczących się pomiędzy nimi sporów prawnych - informuje Grupa Hortex.

Ugoda kończy trwający od kwietnia 2016 r. spór między stronami i rozwiewa wszelkie wynikające z niego wątpliwości prawne odnośnie struktury właścicielskiej Ren, potwierdzając, że 100% udziałów w Ren należy do Ashton Moss.

Czytaj również: Na linii Hortex-Ren znów iskrzy

Przypomnijmy, że spór o Ren między Grupą Hortex a rodziną Państwa Pyłków trwał od kwietnia 2016 r. kiedy rodzina Pyłków poinformowała, że spółka O&M odstąpiła w całości od umowy sprzedaży udziałów spółki Ren oraz spółki Marywilska zawartej w 2015 r. z Hortex Holding wobec braku zapłaty drugiej transzy ceny sprzedaży przez Hortex Holding. Stanowisko spółki Hortex było zupełnie inne. 

- W związku z nieprawdziwymi informacjami rozpowszechnianymi przez panów Andrzeja i Jana Kazimierza Pyłka, informujemy, że jedynym wspólnikiem Ren pozostaje Hortex Holding S.A. („Hortex”), a w skład zarządu Ren wchodzą Remigiusz Czernecki (prezes) oraz Michał Hryc i Andrzej Formas (członkowie zarządu) i tylko oni są uprawnieni do reprezentowania spółki. Sytuacja ta znajduje odzwierciedlenie w Krajowym Rejestrze Sądowym – mówiła w kwietniu 2016 r. Beata Łosiak, PR Manager Hortex Holding

Grupa Hortex: Sąd udzielił Ashton Moss zabezpieczenia roszczenia w sporze z rodziną Pyłków

 

 

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!