PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Bakalland uruchomił platformę zakupową ebakalland.pl

Bakalland uruchomił platformę zakupową ebakalland.pl fot. shutterstock
0 0

Bakalland uruchomił platformę zakupową, w której można zakupić bakalie, przekąski w postaci batonów zbożowych, batonów proteinowych, produkty śniadaniowe oraz produkty do wypieków.

Platforma ebakalland.pl skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw, które zainteresowane są zakupem produktów w wygodny i szybki sposób. W sklepie online znajdują się produkty marek, które cieszą się zaufaniem konsumentów m.in. Bakalland, Bakalland BA!, Delecta, Anatol. Oferta skierowana jest do sektora B2B: operatorów vendingowych, firm zaopatrujących biura, siłowni, agencji reklamowych, HoReCa.

Korzystając z Platformy ebakalland.pl, konsumenci mają możliwość elastycznych zakupów, dostosowanych do swoich potrzeb i możliwości czasowych, ponieważ platforma jest dostępna przez całą dobę 7 dni w tygodniu. 

– Bakalland rozwija się również technologicznie, dlatego stworzyliśmy platformę zakupową jako odpowiedź na potrzeby naszych klientów z kanału B2B. Ebakalland jest pierwszą platformą na rynku bakalii i wypieków. Jesteśmy przekonani, że nasza Platforma stanie się naturalnym narzędziem współpracy z naszymi klientami – Agata Dublasiewicz, E-commerce manager Bakalland. 

POLECANE

KOMENTARZE: (1)

+ DODAJ KOMENTARZ

Mnchld 12-01-2018, 23:28:

Mimo wszystko to jest najlepsza reklama produktów Bakkalandu: finanse.wp.pl/internauta-kupil-dwie-mieszanki-studenckie-odkryl-cos-ciekawego-6208205930145409a