PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Bio Planet zwiększyła sprzedaż w listopadzie o 5,8 proc.

Bio Planet zwiększyła sprzedaż w listopadzie o 5,8 proc. Sylwester Strużyna, prezes zarządu Bio Planet/ fot. Żelazna Studio
0 0

Spółka Bio Planet, producent i dystrybutor żywności ekologicznej, osiągnęła 11,4 mln zł przychodów ze sprzedaży w listopadzie 2017 r., co stanowi 5,8% wzrostu w stosunku do sprzedaży w listopada 2016 r., która wyniosła 10,8 mln zł - informuje firma w komunikacie.

W związku z wciąż rosnącą sprzedażą, spółka w listopadzie 2017 r. zaciągnęła kredyt obrotowy w wysokości 220 tys. EUR. 

W listopadzie w spółce trwały prace nad wdrożeniem kolejnego modułu programu magazynowego,tzw. „systemu skrzynkowego”, który pozwoli lepiej kontrolować pakowanie towarów do skrzynek dla klientów. System ten będzie optymalizował zużycie skrzynek oraz umożliwi śledzenie ich położenia.

- W ramach rozwoju trasy Rzeszów Bio Planet uruchomiło nowy dzień dostaw dla klientów. Dla klientów z Przemyśla, Sanoka i Jarosławia oznacza to dostęp nie tylko do tzw. oferty suchej spółki, ale też łatwiejszy dostęp do oferty świeżej, jak nabiał, mięso, warzywa i owoce - informuje spółka w komunikacie.

W listopadzie 2017 r. spółka wprowadziła około 50 nowych produktów do oferty, poszerzając ofertę dostawców stale współpracujących z Bio Planet.

 

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!