PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

Dostawca ziemniaków do Lidla: Przede wszystkim jakość!

Dostawca ziemniaków do Lidla: Przede wszystkim jakość! fot. shutterstock
0 0

Od początku kierowała nami zasada: cokolwiek robisz, rób to dobrze - jakość na pierwszym miejscu. A więc tu jest pierwsza odpowiedź: chcąc sprzedawać, należy produkować dobrze – mówi Tomasz Jazdon, właściciel Gospodarstwa Rolnego Jazdon, dostawcy ziemniaków do Lidla.

Jest Pan dostawcą ziemniaków do Lidla, ale oprócz tego współpracuje Pan z innymi sieciami handlowymi i hurtowniami. Co musi mieć producent rolny, aby tego typu odbiorcy chcieli z nim współpracować?

Tomasz Jazdon: Na początku muszę wyjaśnić kilka faktów: nie było by Gospodarstwa, nie było by firmy Onix, nie było by innych firm -  gdyby nie rodzina. To że funkcjonujemy, że razem pracujemy, że mieliśmy fundamenty pod dzisiejszą działalność to zasługa naszych rodziców, dziadków i wcześniejszych pokoleń, które ciężko pracowały, przelewały krew, i utrzymały gospodarstwo mimo wielu przeciwności losu. Byliśmy wychowani w duchu miłości do Pana Boga, do Ojczyzny i do Ojcowizny- przez pracę. Razem działamy od dziecka, a 25 lat temu podjęliśmy decyzję aby razem pracować.

Jesteśmy producentem i dostawcą między innymi ziemniaków do różnych sieci handlowych i hurtowni. Od początku kierowała nami zasada: cokolwiek robisz, rób to dobrze - jakość na pierwszym miejscu. A więc tu jest pierwsza odpowiedź: chcąc sprzedawać, należy produkować dobrze. Zawsze można znaleźć odbiorcę na produkt dobrej jakości. Produkujemy tak, aby dostępność wszystkich naszych produktów była przez cały rok.

Więcej czytaj w serwisie www.sadyogrody.pl.

POLECANE

KOMENTARZE: (1)

+ DODAJ KOMENTARZ

Gaijin 15-02-2018, 21:39:

Wychowany w miłości do Boga? A do bliźniego też? Chyba nie, skoro porzucił potrzebującą osobę na przystanku... Tak się nawet zwierząt nie traktuje! Powinien trafić do więzienia na długie lata, za zniszczenie zdrowia i życia. Zachłanny hipokryta.