PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

Dyrektor Cykorii: Sezon grillowy kręci się wokół przypraw

Dyrektor Cykorii: Sezon grillowy kręci się wokół przypraw Fot. Cykoria
0 0

Ciepłe dni sprzyjają grillowaniu. Po które przyprawy Polacy sięgają najchętniej? - Z pewnością prym wiodą tutaj tradycyjne mieszanki do grilla i szaszłyków. Przyprawy do grilla są produktami impulsowymi, kupowanymi na konkretną okazję razem z mięsem i innymi produktami, wykorzystywanymi podczas spotkań. Dotyczy to zwłaszcza handlu tradycyjnego. To dlatego ważne jest ich odpowiednie umiejscowienie tak, aby klient mógł z łatwością po nie sięgnąć – mówi Jerzy Kurowski, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Cykoria S.A.

- Istotne znaczenie mają także przyprawy jednorodne. W Polsce coraz więcej osób decyduje się na własnoręczny dobór przypraw do grillowych marynat. Każdy ma inny gust, każdemu coś innego smakuje. To właśnie dlatego przed sezonem grillowym warto uzupełnić asortyment swojego sklepu w pieprz mielony i ziarnisty, lubczyk, paprykę mieloną, w płatkach i wędzoną, kminek, majeranek i inne produkty - dodaje Jerzy Kurowski.

Cykoria SA jest producentem koncentratów spożywczych, suszów warzyw i owoców, przypraw i mieszanek przyprawowych, a także suszu cykorii korzeniowej. 

 

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!