PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

Food Show 2018: Superfoods - trend wpisany w idee wellness, fit i eko

Food Show 2018: Superfoods - trend wpisany w idee wellness, fit i eko fot. shutterstock.com
0 0

Chia, jagody goji, chlorella – czy to już nie moda, ale trend? I czy superfoods są sposobem na wieczną młodość i urodę? Jak promować tę kategorię? - na te i inne pytania eksperci postarają się odpowiedzieć podczas debaty "Superfoods - trend wpisany w idee wellness, fit i eko", która odbędzie się w ramach Food Show 2018 (11-13 marca, Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach).

Rynkowi eksperci oraz producenci i dystrybutorzy produktów nazywanych superfoods będą rozmawiać o tym, że trenerki i fit blogerki nakręcają rynek super-żywności oraz o teorii "kupuję zdrową żywność, więc jestem dobrym człowiekiem, czyli konsument jako superbohater. Będziemy się także zastanawiać czy superfoods to domena start-upów i czy duzi gracze podchwycą ten trend. Postaramy się także zapytać producentów o ich plany współpracy w celu budowy i promocji nowego segmentu prozdrowotnego.

Będzie inspirująco! Zobacz pełną agendę Food Show 2018!

WIĘCEJ INFORMACJI NA WWW.FOODSHOW.PL, NA FACEBOOK'U ORAZ INSTAGRAMIE!

Food Show 2018 rozpocznie się w niedzielę 11 marca. Będzie to dzień otwarty dla publiczności / mieszkańców Śląska, dla których przygotowujemy warsztaty, degustacje, live cooking, strefy smaku i doświadczenia, spotkania z mistrzami kuchni i blogerami kulinarnymi.

W ramach dni dla profesjonalistów (12-13 marca 2018 r.) odbędą się debaty i dyskusje branżowe z udziałem szefów kuchni, firm gastronomicznych, spożywczych, oraz dostawców. Będą im towarzyszyć wystawy, ekspozycje, prezentacje produktów żywnościowych, degustacje, pokazy gotowania, warsztaty kulinarne. Podczas Food Show zapraszamy także na V edycję GASTROSILESII, która po raz pierwszy odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w ramach II edycji Food Show.

Podczas Food Show odbędzie się także wieczorna Gala, w czasie której wręczymy nagrody Food Show Star dla najlepszych produktów i dla najlepszych dostawców HoReCa. W ramach Food Show, po raz drugi już, odbędzie się Megawieczór Kulinarny. Znani i cenieni szefowie kuchni przygotują na oczach gości swoje popisowe dania.

 

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!