PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Food Show: Superfoods to wszystko co nam służy

Food Show: Superfoods to wszystko co nam służy Debata Superfoods
0 0

Superfoods dla mnie to wszystko co służy zdrowiu człowieka – powiedziała Zuzanna Antecka, dietetyk, psycholog, autorka serwisu szpinakrobibleee.pl na debacie Superfoods - trend wpisany w idee wellness, fit i eko", która odbyła się w ramach Food Show 2018.

Zaznaczyła, że Superfoods jest traktowana jak super bohaterowie, na których chcemy zbytnio polegać. - To fajne składniki i produkty, które pomagają spiąć i zbilansować dietę, ale nie załatwiają całej diety i zdrowego odżywiania, One mają tylko ją bilansować i wspomagać – powiedziała Zuzanna Antecka.

W jej opinii najlepszym Superfoods są warzywa i owoce. - Wszystko zależy od konkretnej osoby i jej potrzeb – dodała dietetyk. Super foods to produkty o tzw. dużej gęstości, czyli w małej powierzchni, w małej dawce, jest bardzo dużo rozmaitych, określonych składników.

Zwróciła także uwagę, że Superfoods są trochę jak suplementy diety. - To produkty, które zawierają bardzo dużo różnych składników, ale w nadmiarze mogą także zaszkodzić, jak ma to miejsce z suplementami – powiedziała Zuzanna Antecka.

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!