PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Heinz chce wprowadzić "Mayochup" - keczup z majonezem w jednym opakowaniu

Heinz chce wprowadzić "Mayochup" - keczup z majonezem w jednym opakowaniu fot. mat. pras.
0 0

Heinz postanowił wyjść naprzeciw potrzebom amerykańskich konsumentów i uwolnić ich od konieczności mozolnego mieszania keczupu z majonezem. O tym czy "Mayochup" trafi do szerokiej dystrybucji zadecyduje jednak głosowanie użytkowników Twittera.

11 kwietnia Heinz opublikował na Twitterze ankietę, w której poprosił użytkowników o opinię w sprawie nowego produktu. 500 tys. głosów za wprowadzeniem Mayochupu ma sprawić, że koncern wprowadzi nowość na sklepowe półki w USA.

Przez dwa dni udział w ankiecie wzięło blisko 750 tys. użytkowników Twittera. Co ciekawe, zdania konsumentów są podzielone. Aktualny rozkład głosów to 55 do 45 za wprowadzeniem "mieszanki".

Nowy produkt Heinza oraz sposób, w jaki zostanie podjęta decyzja o jego wprowadzeniu, wzbudziły duże zainteresowanie amerykańskiej blogosfery. Część komentatorów zwraca uwagę, że Mayochup jest niepraktyczny, ponieważ zmieszać majonez z keczupem można w kilka chwil i to bez potrzeby zajmowania dodatkowego miejsca w lodówce. Serwis Nerdist.com wskazuje także, że zrobiony na bazie majonezu i keczupu popularny na całym świecie "sos tysiąca wysp" zawiera także szereg innych przypraw i składników, które i tak trzeba będzie dodać do Mayochupu.

Niezależnie od wyników głosowania, Mayochup można już kupić na amerykańskim Środkowym Wschodzie w sieciach The Sultan Centre i Margin Fresh.

 

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!