PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

Kotaniec: Szał grillowy w Polsce trwa przez całe wakacje

Kotaniec: Szał grillowy w Polsce trwa przez całe wakacje Łukasz Kotaniec, członek zarządu firmy Kotaniec – producenta sosów Folwark/ fot. materiały prasowe
0 0

- Jesienna aura wiosną miała niekorzystny wpływ na sprzedaż sosów do grilla. Opóźnienie startu sezonu grillowego wpłynęło na mniejszą rotację w sklepach produktów takich jak sosy do grilla. Opóźniło też start sezonu ogródkowego w kanale HoReCa. I choć realizujemy nasze plany sprzedażowe to rozkładają się one nieco inaczej niż zakładaliśmy. Mamy nadzieję, że wiosenno-letnia aura, która zawita będzie trwała wyjątkowo długo i uda się nadrobić sprzedaż - mówi serwisowi www.portalspozywczy.pl Łukasz Kotaniec, członek zarządu firmy Kotaniec.

- Grillowanie to sport narodowy Polaków. Początek maja to zazwyczaj start sezonu grillowego. Konsumenci stęsknieni po zimowym okresie za biesiadowaniem na świeżym powietrzu z rodziną i znajomymi z pełnym optymizmem wyruszają na działki. Szał grillowy trwa całe wakacje. A nawet dłużej – dopóty pogoda pozwala - zapewnia Łukasz Kotaniec.

Jego zdaniem zdecydowanie Polacy chętnie sięgają po sosy do grilla, które nadają przygotowywanym przez nich daniom wyjątkowy smak. Okres grillowy to również wzrost sprzedaży w kanale HoReCa – szczególnie miejsc z ogródkami.

POLECANE

KOMENTARZE: (1)

+ DODAJ KOMENTARZ

jaro 24-05-2017, 13:23:

w jednym artykule portal pisze że grillowanie jest rakotwórcze a w drugim sprzedaje sosy do raka z grilla