PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

Krajowa Spółka Cukrowa S.A.: Powołanie zarządu na kolejną kadencję

Krajowa Spółka Cukrowa S.A.: Powołanie zarządu na kolejną kadencję Henryk Wnorowski, nowy prezes Krajowej Spółki Cukrowej/ fot. materiały prasowe
0 0

Rada Nadzorcza Krajowej Spółki Cukrowej S.A. na posiedzeniu w dniach 6 – 7 lutego 2018 roku w wyniku przeprowadzonych postępowań kwalifikacyjnych powołała następujące osoby w skład zarządu spółki nowej kadencji: Henryka Wnorowskiego na stanowisko prezesa zarządu spółki, Artura Dudę na członka zarządu spółki, Andrzeja Jaworskiego na członka zarządu spółki oraz Janusza Stachowiaka na stanowisko członka zarządu.

Nowa kadencja Zarządu Krajowej Spółki Cukrowej S.A. rozpocznie się po odbyciu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia zatwierdzającego sprawozdanie finansowe spółki za rok obrotowy 2016/2017, które odbędzie się do końca marca 2018 roku.

Krajowa Spółka Cukrowa S.A. powstała w 2002 roku. Jest największym w Polsce i ósmym, co do wielkości, producentem cukru w Europie. Udział KSC S.A. w krajowym rynku cukru wynosi blisko 40 procent. W skład koncernu wchodzi 7 cukrowni (Dobrzelin, Kluczewo, Krasnystaw, Kruszwica, Malbork, Nakło, Werbkowice) zlokalizowanych na terenie pięciu województw.

Podstawowy przedmiot działalności Krajowej Spółki Cukrowej S.A. stanowi produkcja  i sprzedaż cukru oraz handel wyrobami powstałymi w trakcie jego wytwarzania. Odbiorcami produktów spółki sprzedawanymi pod marką Polski Cukier są zarówno uznane firmy polskie, jak i renomowane koncerny międzynarodowe.

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!