PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

Makarony Polskie: Stoczek Natura dostarczy AAR produkty o wartości 14,7 mln zł

Makarony Polskie: Stoczek Natura dostarczy AAR produkty o wartości 14,7 mln zł fot. materiały prasowe
0 0

Makarony Polskie SA informuje, że spółka zależna Stoczek Natura zawiadomiła o wygraniu części przetargu na dostawę artykułów spożywczych do magazynów organizacji partnerskich, organizowanego przez Agencję Rynku Rolnego w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 - 2020 Podprogram 2017 (14/2017).

Spółka Stoczek Natura Sp. z o.o. została skutecznie zawiadomiona przez ARR o wyborze jej oferty jako najkorzystniejszej i wezwana do przedstawienia w ARR dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy.
 
Wartość ww. kontraktu wyniesie 14,7 mln zł, a jego przedmiotem będą dostawy gulaszu wieprzowego z warzywami do magazynów: Federacji Polskich Banków Żywności, Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej, Caritas Polska, Polskiego Czerwonego Krzyża. Kontrakt realizowany będzie w okresie od sierpnia 2017 roku do kwietnia 2018 roku.
 
Warunkiem koniecznym zawarcia ww. umowy jest złożenie przez spółkę Stoczek Natura Sp. z o.o. w ARR zabezpieczenia należytego wykonania umowy w wysokości około 10% wygranego kontraktu.
 

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!