PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Makarony Polskie: Stoczek Natura uruchomi produkcję dań na tackach

Makarony Polskie: Stoczek Natura uruchomi produkcję dań na tackach fot. materiały prasowe
0 0

Spółka Stoczek Natura nie spoczywa na laurach. Po wygraniu części przetargu na dostawę artykułów spożywczych do magazynów organizacji partnerskich, organizowanego przez Agencję Rynku Rolnego, spółka pracuje nad kolejnym projektem – produkcją dań na tackach.

Jak już informowaliśmy, oferta spółki Stoczek Natura okazała się najbardziej atrakcyjna w przetargu Agencji Rynku Rolnego.

Makarony Polskie: Stoczek Natura dostarczy AAR produkty o wartości 14,7 mln zł 

Wartość ww. kontraktu wyniesie 14,7 mln zł, a jego przedmiotem będą dostawy gulaszu wieprzowego z warzywami do magazynów: Federacji Polskich Banków Żywności, Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej, Caritas Polska, Polskiego Czerwonego Krzyża. Kontrakt realizowany będzie w okresie od sierpnia 2017 roku do kwietnia 2018 roku.

– Dla spółki Makarony Polskie wygrany przetarg jest bardzo ważny, podobnie jak każdy nowy kontrakt. Tym bardziej ze produkcja dań gotowych wpisuje się w strategię rozwoju spółki – powiedział Janusz Dąbrowski, doradca prezesa zarządu Makarony Polskie.

Jak zdradził nam Dąbrowski, Stoczek Nature pracuje nad powiększeniem swojego portfolio. W przyszłym roku pojawią się nowe produkty w ofercie spółki.

– Na początku 2018 roku Stoczek Natura zamierza również uruchomić produkcję dań na tackach – dodał doradca prezesa zarządu Makarony Polskie.

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!