PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Symbio Polska: podjęcie uchwały o emisji Obligacji serii D

Symbio Polska: podjęcie uchwały o emisji Obligacji serii D fot. materiały prasowe
0 0

Zarząd Symbio Polska S.A. informuje, iż 23 marca 2018 r. podjął uchwałę nr 02/03/2018 w sprawie emisji Obligacji serii D o wartości nominalnej 1.000 zł każda. Łączna wartość emitowanych Obligacji wynosi nie więcej niż 1.500.000 zł.

Zarząd Symbio Polska informuje, że szczegóły emisji zostaną przekazane niezwłocznie po jej zakończeniu.

Symbio należy do wiodących, obok m.in. Bio-Planet i Eko-Wital, dostawców (konfekcjonowanie i dystrybucja) produktów bio na polskim rynku. Jesteśmy obecni w większości sieci w Polsce (w niektórych Symbio jest największym dostawcą wyrobów bio). Spółka dostarcza również do sklepów specjalistycznych i tradycyjnych do których dociera za pośrednictwem własnych przedstawicieli handlowych i lokalnych dystrybutorów.

Symbio od początku swojej działalności zajmuje się surowcami bio, skupem i mrożeniem owoców (gł malina i truskawka) i warzyw – łącznie ok 2 tys. ton rocznie. Surowiec wykorzystywany jest pod własne potrzeby i przetwarzany na dżemy, soki itp., oraz eksportowany do krajów EU. System kontroli jakości Symbio zapewnia utrzymanie wysokich standardów produkowanych i sprzedawanych wyrobów i surowców.

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!