PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

Symbio Polska rozpoczyna przegląd opcji strategicznych. Rozważa poszukiwania inwestora

Symbio Polska rozpoczyna przegląd opcji strategicznych. Rozważa poszukiwania inwestora fot. materiały prasowe
0 0

Zarząd Symbio Polska S.A., mając na uwadze perspektywy dalszego rozwoju spółki, informuje o podjęciu decyzji o rozpoczęciu przeglądu opcji strategicznych we wszystkich obszarach działalności biznesowej spółki.

- Przegląd obejmować będzie analizę i rozważanie różnych opcji strategicznych, w tym poszukiwanie inwestora strategicznego (branżowego lub finansowego), utrzymanie istniejącej rozproszonej struktury właścicielskiej, wskazanie ewentualnych celów akwizycyjnych, zawarcie aliansu strategicznego, dokonanie innej transakcji, jak również nie podjęcie żadnych działań - informuje zarząd spółki w komunikacie.

Żadne decyzje związane z wyborem konkretnej opcji przez zarząd nie zostały dotąd podjęte i nie ma pewności, czy takie decyzje zostaną podjęte w przyszłości.

Symbio od początku swojej działalności zajmuje się surowcami bio, skupem i mrożeniem owoców (gł malina i truskawka) i warzyw – łącznie ok 2 tys. ton rocznie. Surowiec wykorzystywany jest pod własne potrzeby i przetwarzany na dżemy, soki itp., oraz eksportowany do krajów EU. System kontroli jakości Symbio zapewnia utrzymanie wysokich standardów produkowanych i sprzedawanych wyrobów i surowców.

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!