PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

HoReCa w Polsce: największe firmy z branży gastronomicznej - edycja 2017

HoReCa w Polsce: największe firmy z branży gastronomicznej - edycja 2017

Prezentujemy nowe zestawienie największych restauratorów i firm z sektora gastronomii działających na polskim rynku. Czwarta edycja raportu obejmuje 700 podmiotów uszeregowanych według przychodów za lata 2015-2016.

Najnowszy raport zawiera dwa zestawienia. W pierwszym przypadku 700 firm uszeregowano na podstawie danych finansowych za rok 2015. Druga lista obejmuje 200 podmiotów i powstała w oparciu o dane za rok 2016.

Oprócz wyników finansowych obie listy zawierają dane adresowe firm, dzięki czemu można szybko sprawdzić, gdzie ulokowane są wiodące podmioty branży restauracyjnej. Tym samym umożliwiamy zbadanie rynku pod względem zaoferowania dostaw produktów spożywczych oraz usług do przedsiębiorstw szykujących się do intensywnego rozwoju rynku HoReCa w Polsce.

Zamów raport na tej stronie lub wybierz roczny abonament Strefy Premium gwarantujący dostęp do tego i pozostałych raportów, a także innych zasobów naszego portalu.

Publikację przygotowaliśmy we współpracy z wywiadownią gospodarczą Bisnode. Polecamy również drugą część raportu HoReCa poświęconą branży hotelarskiej.

Kliknij i pobierz prezentację. Opracowanie jest częścią Strefy Premium. Szczegółowe informacje o Strefie Premium znajdziesz tutaj.

Ten materiał jest treścią płatną. Można wykupić dostęp do tego opracowania lub roczny abonament "Strefy premium", który zagwarantuje dostęp do wszystkich materiałów. Kliknij tutaj, aby się zalogować lub zarejestruj konto.

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!