PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Liderzy rynku kawy i herbaty - edycja 2017

Liderzy rynku kawy i herbaty - edycja 2017

Prezentujemy nowe, najbardziej aktualne zestawienie firm będących liderami rynku kawy i herbaty. Zestawienie obejmuje 31 przedsiębiorstw działających na krajowym rynku.

Nowy raport zawiera informację o przychodach ze sprzedaży oraz zysku (stracie) netto analizowanych przedsiębiorstw w latach 2014-2015. O miejscu firm na liście zdecydowała suma przychodów za rok 2015. W przypadku braku nowych danych pod uwagę były brane wyniki historyczne.

Bazując na danych finansowych dostępnych w momencie sporządzania opracowania, przybliżamy sytuację na krajowym rynku kawowo-herbacianym.

Obok danych finansowych czołowych spółek publikujemy ich dane adresowe oraz komentarze dotyczące aktualnych trendów i perspektyw dla branży.

Analiza branżowa przygotowana przez redakcję serwisu PortalSpozywczy.pl i wywiadownię gospodarczą Bisnode to wyjątkowe zestawienie, które daje szansę na porównanie kondycji ważnych graczy na rynku kawy i herbaty w Polsce.

Kliknij i pobierz prezentację. Opracowanie jest częścią Strefy Premium. Szczegółowe informacje o Strefie Premium znajdziesz tutaj.

Ten materiał jest treścią płatną. Można wykupić dostęp do tego opracowania lub roczny abonament "Strefy premium", który zagwarantuje dostęp do wszystkich materiałów. Kliknij tutaj, aby się zalogować lub zarejestruj konto.

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!