PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Comarch - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu www.nagel-group.com - partner portalu sniezka - partner portalu

PARTNER SERWISU

Lista 340 firm z branży piekarniczo-cukierniczej - edycja 2017

Lista 340 firm z branży piekarniczo-cukierniczej - edycja 2017

Prezentujemy najbardziej aktualne i kompletne zestawienie przedsiębiorstw z branży piekarniczo-cukierniczej. Nasza lista obejmuje 340 przedsiębiorstw działających na polskim rynku.

Raport zawiera informację o przychodach ze sprzedaży oraz zysku (stracie) netto wybranych przedsiębiorstw w latach 2014-2015. Głównym kryterium uszeregowania firm na liście była suma przychodów za rok 2015. W przypadku braku takich danych pod uwagę były brane wyniki historyczne.

Bazując na danych finansowych dostępnych w momencie sporządzania opracowania, pokazujemy sytuację rynkową krajowych przedsiębiorstw zajmujących się produkcją pieczywa, świeżych wyrobów ciastkarskich, ciastek, sucharów czy herbatników. Nasze zestawienie to szansa na porównanie kondycji ważnych graczy na rynku piekarniczo-cukierniczym w Polsce.

Obok danych finansowych czołowych spółek publikujemy ich dane adresowe oraz komentarze na temat polskiego rynku pieczywa i wyrobów cukierniczych.

"Lista 340 firm z branży piekarniczo-cukierniczej" została przygotowana przez redakcję serwisu PortalSpozywczy.pl we współpracy z wywiadownią gospodarczą Bisnode w czerwcu br.

Kliknij i pobierz prezentację. Opracowanie jest częścią Strefy Premium. Szczegółowe informacje o Strefie Premium znajdziesz tutaj.

Ten materiał jest treścią płatną. Można wykupić dostęp do tego opracowania lub roczny abonament "Strefy premium", który zagwarantuje dostęp do wszystkich materiałów. Kliknij tutaj, aby się zalogować lub zarejestruj konto.

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!