PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Lista producentów i dystrybutorów alkoholi mocnych, wina i piwa - edycja 2018

Lista producentów i dystrybutorów alkoholi mocnych, wina i piwa - edycja 2018

Prezentujemy nowe, najbardziej aktualne i kompletne zestawienie przedsiębiorstw działających w branży alkoholowej - producentów i dystrybutorów alkoholi mocnych, wina i piwa.

Raport zawiera 2 listy. Pierwsza z nich obejmuje 86 podmiotów produkujących i dystrybuujących alkohole. Druga lista obejmuje 36 firm będących dystrybutorami alkoholi na polskim rynku. Łącznie prezentujemy informacje o 122 przedsiębiorstwach i zakładach.

O miejscu firm na obu listach zdecydowała suma przychodów za rok 2016. W przypadku braku nowych danych były uwzględniane wyniki historyczne.

Raport zawiera informację o przychodach ze sprzedaży oraz zysku (stracie) netto kilkudziesięciu analizowanych przedsiębiorstw w latach 2015-2016.

Bazując na danych finansowych dostępnych w momencie sporządzania opracowania, pokazujemy sytuację rynkową krajowych przedsiębiorstw z sektora alkoholi mocnych, wina i piwa.

Obok danych finansowych czołowych spółek publikujemy ich dane adresowe oraz komentarze dotyczące aktualnej sytuacji rynkowej i perspektyw dla branży.

Analizę przygotowała redakcja Portalu Spożywczego we współpracy z wywiadownią gospodarczą Bisnode. To wyjątkowe zestawienie, które daje szansę na porównanie kondycji ważnych graczy na rynku alkoholi w Polsce.

Kliknij i pobierz prezentację. Opracowanie jest częścią Strefy Premium. Szczegółowe informacje o Strefie Premium znajdziesz tutaj.

Zamów raport na tej stronie lub wybierz roczny abonament Strefy Premium gwarantujący dostęp do tego i pozostałych raportów, a także innych zasobów naszego portalu.

Ten materiał jest treścią płatną. Można wykupić dostęp do tego opracowania lub roczny abonament "Strefy premium", który zagwarantuje dostęp do wszystkich materiałów. Kliknij tutaj, aby się zalogować lub zarejestruj konto.

POLECANE

KOMENTARZE: (2)

+ DODAJ KOMENTARZ

H 10-05-2018, 11:54:

Pozdrawiam Gazele Biznesu.
zezwolenia-na-handel-hurtowy-napojami-alkoholowymi w danepublicznedotgovdotpl

Arek 01-05-2018, 09:45:

ten raport nie jest wart "funta kłaków".
to był mój ostatni zakup na portalu spożywczym