PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Lista producentów wód mineralnych, soków i napojów - edycja 2017

Lista producentów wód mineralnych, soków i napojów - edycja 2017

Prezentujemy nowe, najbardziej aktualne i kompletne zestawienie firm - producentów wód mineralnych, soków i napojów. Lista obejmuje 140 podmiotów działających na polskim rynku.

Nasz nowy raport bazuje na informacjach o przychodach ze sprzedaży oraz zysku (stracie) netto analizowanych przedsiębiorstw w latach 2014-2015. O miejscu firm w aktualnym zestawieniu zdecydowała suma przychodów za rok 2015. W przypadku braku takich danych pod uwagę były brane wyniki historyczne.

Bazując na najnowszych dostępnych i możliwych do zweryfikowania danych finansowych, pokazujemy sytuację rynkową krajowych producentów napojów bezalkoholowych.

Obok danych finansowych czołowych spółek publikujemy ich dane adresowe oraz komentarze dotyczące aktualnej sytuacji rynkowej i perspektyw dla branży.

Analiza branżowa przygotowana przez redakcję serwisu PortalSpozywczy.pl i wywiadownię gospodarczą Bisnode to wyjątkowe zestawienie, które daje szansę na porównanie kondycji ważnych graczy na rynku napojów w Polsce.

Kliknij i pobierz prezentację. Opracowanie jest częścią Strefy Premium. Szczegółowe informacje o Strefie Premium znajdziesz tutaj.

Ten materiał jest treścią płatną. Można wykupić dostęp do tego opracowania lub roczny abonament "Strefy premium", który zagwarantuje dostęp do wszystkich materiałów. Kliknij tutaj, aby się zalogować lub zarejestruj konto.

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!