PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Espersen, FRoSTA, Lisner, Morpol i Suempol nagrodzone przez MSC

Espersen, FRoSTA, Lisner, Morpol i Suempol nagrodzone przez MSC
0 0

Espersen, FRoSTA, Lisner, Morpol i Suempol od lat obecnych na polskim rynku, otrzymało specjalną nagrodę przyznaną przez MSC (Marine Stewardship Council) – podziękowanie za 10 lat wspierania budowy zdrowych, stabilnych ekosystemów morskich oraz ochronny zasobów mórz i oceanów dzięki udziałowi w programie certyfikacji MSC.

Nagrody przyznane na spotkaniu dla Partnerów MSC, które odbyło się 9 czerwca w Gdańsku, wręczył Camiel Derichs, Dyrektor MSC na Europę.

- Z ogromną radością dziękujemy firmom Espersen, FRoSTA, Lisner, Morpol i Suempol za 10 letnie zaangażowanie na rzecz programu certyfikacji MSC i bardzo cieszymy się, że już tak wiele firm obecnych w Polsce wyznacza standardy biznesowe i co najważniejsze konsekwentnie je realizuje stawiając zrównoważony rozwój w centrum swojego biznesu - dodał.

Rok 2017 jest rokiem szczególnym dla MSC i wszystkich partnerów organizacji ze względu na dwudziestolecie działalności MSC na świecie i dziesięciolecie obecności w Polsce. 

- Sukces programu MSC nie byłby możliwy bez ogromnego zaangażowanie naszych partnerów, na świecie i również w Polsce – mówi Anna Dębicka, Koordynator Programu MSC w Polsce - Już ponad 100 przedsiębiorstw, w ponad 400 lokalizacjach w Polsce spełnia Standardy MSC w łańcuchu dostaw, 40  z nich ma podpisane umowy w Polsce umożliwiające korzystanie ze znaku MSC. Mamy nadzieję, że nagrodzone firmy będą coraz częściej wprowadzać produkty MSC dla polskiego konsumenta. Polskie firmy w ostatnim roku wyprodukowały blisko 50 tysięcy ton produktów MSC dla konsumentów na całym świecie - to ponad 3 razy więcej niż 8 lat temu – dodaje Dębicka.

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!