PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Paula Fish wdraża system IFS

Paula Fish wdraża system IFS Paula Fish, fot. materiały prasowe
0 0

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformował, że firma „Paula Fish” Sławomir Gojdź Sp.J. specjalizująca się w przetwórstwie ryb wdrożyła system IFS Applications™ 9 we współpracy z firmą InfoConsulting, należącą do sieci IFS Partner Network.

Założona w roku 1998 pod nazwą Paula Trans, firma Paula Fish dysponuje własnymi zakładami przetwórczymi ryb pelagicznych, łososia, flądry i dorsza, wyposażonymi w nowoczesne komory zamrażania i chłodnie. Spółka kontroluje pełny proces zaopatrzenia, przetwórstwa, magazynowania, sprzedaży mrożonek oraz transportu na rynek krajowy, europejski i azjatycki.

W związku z dynamicznym rozwojem działalności Paula Fish potrzebowała zintegrowanego systemu ERP, obejmującego wszystkie kluczowe procesy biznesowe. Po przeprowadzeniu analizy dostępnych na rynku rozwiązań zarząd firmy podjął decyzję o wdrożeniu systemu IFS Applications 9. 

Wdrożenie IFS Applications objęło wszystkie procesy realizowane w obszarze przetwórstwa i przechowywania ryb oraz integrację z systemem obsługi logistyczno-transportowej. Jednym z głównych celów była dystrybucja i procesy produkcyjne oraz ich finansowe odwzorowanie.
System IFS Applications zapewnia wsparcie w takich obszarach, jak: finanse i kontroling, logistyka wejściowa wraz z zaawansowaną obsługą zarządzania paletami, produkcja, logistyka wyjściowa, utrzymanie ruchu i obsługa kadr. Rozwiązanie zostało wdrożone w styczniu 2018 r., na czas i w ramach budżetu.

- Dokładne odzwierciedlenie w systemie procesów biznesowych, od centrów kosztów i przychodów po zarządzanie magazynem, zapewnia nam dostęp do informacji, które wspierają podejmowanie decyzji –
powiedział Sławomir Gojdź, właściciel firmy „Paula Fish” Sławomir Gojdź Sp. J. „System IFS Applications pozwolił na zwiększenie efektywności operacyjnej naszego przedsiębiorstwa. Dzięki doświadczeniu i wiedzy eksperckiej firmy InfoConsulting projekt wdrożeniowy został przeprowadzony sprawnie i profesjonalnie - dodał.

„Paula Fish” Sławomir Gojdź Sp. J. z siedzibą w Słupsku jest jednym z największych polskich przedsiębiorstw specjalizujących się w przetwórstwie ryb pelagicznych, łososia, flądry i dorsza. Firma dysponuje dwoma zakładami przetwórczymi wyposażonymi w najnowocześniejsze maszyny i urządzenia, w których przetwarza się ryby poprzez filetowanie, porcjowanie, wędzenie, zamrażanie i składowanie. Produkty Paula Fish są sprzedawane i dostarczane własnym transportem na polski rynek oraz na wiele rynków europejskich i azjatyckich. W szczytowych okresach firma zatrudnia blisko 500 osób. Roczne obroty w 2017 roku przekroczyły 350 mln złotych.

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!