PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Rio Mare: Kategorię konserw rybnych premium czeka skokowy wzrost sprzedaży

Rio Mare: Kategorię konserw rybnych premium czeka skokowy wzrost sprzedaży Anna Starmach, ambasadorka marki Rio Mare; fot. materiały prasowe
0 0

- Czeka nas intensywny rozwój i nie będziemy tutaj inni od pozostałych narodów. Prawdopodobnie w perspektywie 2-3 lat zanotujemy skokowy wzrost sprzedaży wysokiej jakości produktów w tej kategorii - mówi w rozmowie z serwisem portalspozywczy.pl Dariusz Grabiec, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Bolton Polska sp. z o.o., dystrybutora produktów Rio Mare w Polsce.

Dariusz Grabiec jest przekonany, że w kategorii konserw rybnych zmniejszy się liczba, jak to określił, pospolitych produktów na półce.

- Pojawią się nowi gracze z produktami o wyższej jakości. Klienci zaczną zwracać uwagę na stopień rozdrobnienia lub na rodzaj oleju, oliwy. Obecnie często nawet tego nie sprawdzają, a jedna z sieci oferuje np tuńczyka w oleju palmowym, który uznany jest za wysoce niezdrowy i jest zakazany w niektórych krajach - mówi.

Grabiec przyznaje, że choć podstawowym produktem Rio Mare zawsze będzie tuńczyk w oliwie z oliwek, marka będzie poszerzać swoje portfolio.

- Nasz tuńczyk w oliwie to produkt, który zdobył uznanie w całej Europie. Oprócz niego będziemy rozwijać nasze sałatki Insalatissime oferując nowe smaki. Uzupełnieniem tej oferty mają być sardynki, czy makrele. Niemniej główny nacisk będziemy kłaść na tuńczyka i sałatki z tuńczykiem - dodaje.

 

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!