PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Bakalland nawiązał współpracę z ekspertem dietetyki sportowej

Bakalland nawiązał współpracę z ekspertem dietetyki sportowej Jakub Mauricz wspólnie z ekspertami marki stworzył recepturę najnowszej linii batonów Bakalland Protein by BA
0 0

Bakalland – lider rynku bakalii nawiązał współpracę z Jakubem Mauriczem – ekspertem w zakresie dietetyki sportowej. Jakub Mauricz wspólnie z ekspertami marki stworzył recepturę najnowszej linii batonów Bakalland Protein by BA!, które są już dostępne na rynku.

Bakalland wprowadza na rynek batony proteinowe. Marka podjęła współpracę z Jakubem Mauriczem, trenerem specjalizującym się w dietetyce sportowej i suplementacji, niezbędnej podczas uprawiania sportów siłowych i szybkościowych.

– Współpracując ze sportowcami, wielokrotnie opracowywałem dla nich indywidualną dietę i treningi, po to, aby mogli osiągać jak najlepsze wyniki. Wiem, jak ważne jest odpowiednie zbilansowanie diety w zależności od uprawianej dyscypliny sportowej. Każdy z nas potrzebuje innej dawki białka oraz witamin i składników odżywczych, dlatego współtworząc receptury nowych batonów proteinowych, zdecydowaliśmy się przygotować aż 4 propozycje smakowe, w których postawiliśmy na składniki, doskonale działające na nasz organizm przed treningiem, w jego trakcie oraz po treningu – mówi Jakub Mauricz.

Batony proteinowe, wpisują się w oczekiwania konsumentów, pragnących uzupełniać swoją dietę wysokobiałkowymi produktami. Dzięki rekomendacji Jakuba Mauricza mamy pewność, że nasza nowa oferta zyska aprobatę zarówno zawodowych sportowców, jak i amatorów, którzy chcą dostarczać swojemu organizmowi niezbędnych podczas wykonywanych aktywności porcji protein –  tłumaczy Emil Wojnarowski Młodszy Kierownik Produktu Bakalland. 

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!