PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Dr. Oetker promuje nową pizzę czekoladową

Dr. Oetker promuje nową pizzę czekoladową fot. materiały prasowe
0 0

Marka Dr. Oetker promuje nową pizzę czekoladową - Guseppe Mleczna i Biała Czekolada.  Kampania reklamowa nowej czekoladowej pizzy Guseppe Dr. Oetkera ruszyła wraz z początkiem kwietnia.

Od 2 kwietnia 2018 roku można zobaczyć nową kampanię mediową Dr. Oetkera pod hasłem „Wciągnij się w czekoladowe WOW!”, promującą nowość zarówno na polskim rynku, jak i w rodzinie pizz Guseppe Dr. Oetkera – Guseppe Mleczna i Biała Czekolada. Kampania Guseppe zakłada emisję 15 sekundowej animowanej reklamy w największych ogólnopolskich stacjach TV tj. TVN, Polsat, stacje tematyczne w czasie najlepszej oglądalności. Przekaz reklamowy ma na celu zakomunikowanie nowego smaku w zaskakujący i wyróżniający się sposób.

Spot czekoladowej pizzy Guseppe Dr. Oetkera emitowany jest od początku kwietnia do
15 kwietnia 2018 roku.

Równolegle – w terminie od 2.04.2018 do 30.04.2018 – wystartowała kampania on-line dla czekoladowej  pizzy Guseppe. Kampania display’owa w Internecie realizowana jest poprzez reklamy banerowe, spot VOD, tapety, oraz formaty richmediowe na dużych portalach. Uzupełnieniem działań niestandardowa komunikacja w mediach społecznościowych oraz współpraca z blogerami.

POLECANE

KOMENTARZE: (1)

+ DODAJ KOMENTARZ

Joaśka 16-04-2018, 09:41:

W czwartek dorwałam pizzę jak w złotych byłam na zakupach. Jest idealna ciasto puszyste. Spodziewałam się , że słodsza będzie a jest w punkt