PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Dyr. Generalny PPL Koral: 2018 będzie rokiem nowości, zmian i niespodzianek

Dyr. Generalny PPL Koral: 2018 będzie rokiem nowości, zmian i niespodzianek fot. PPL Koral
0 0

Dla PPL Koral i dla marek Koral oraz Bracia Koral rok 2018 będzie czasem kolejnych nowości. Na rynku pojawią się nowe smaki oraz warianty lodów impulsowych i familijnych. Marka Bracia Koral szykuje nową linię produktów w słoiczkach, którym konsumenci mogą dać drugie życie - mówi serwisowi portalspozywczy.pl Mariusz Jurek, dyrektor generalny PPL Koral.

- W sezonie 2018 przygotowaliśmy wiele oryginalnych smaków i niespodzianek zarówno w marce Koral jak i w marce z segmentu premium, czyli Bracia Koral. Będą to nowe smaki jak w przypadku lodów Grand, ale również całkowicie nowy design opakowań jednoznacznie komunikujący, że mamy do czynienia z produktem klasy premium – mówi serwisowi portalspozywczy.pl Mariusz Jurek.

- Dla wsparcia sprzedaży tej linii zaplanowany został również ogólnopolski konkurs konsumencki Grand – Błogie Chwile, w którym do wygrania mamy aż 500 nagród w tym luksusowe wycieczki na Gran Canaria - dodaje.

- Kolejną nowością jest zupełnie nowa linia lodów familijnych premium Lodowa Finezja – 5 duetów smakowych – co warte podkreślenia w produktach linii Lodowa Finezja odnajdziemy oryginalna czekoladę belgijską, ale także najlepszej jakości owoce jak malina, truskawka, czarna porzeczka i wiśnia, które w 100% pochodzą z polskich sadów i upraw – podkreśla też dyrektor generalny PPL Koral.

Mówi też, że w sezonie 2018 zadebiutuje również nowa rodzina lodów kawowych Koral Ice Coffee o smaku Cappuccino.

- Dla tego projektu stworzony został specjalnie zaprojektowany kubek papierowy z dekielkiem, który z myślą o wygodzie konsumenta zaopatrzony jest w składaną łyżeczkę. Nowościami Koral 2018 są także propozycje dla najmłodszych smakoszy, którzy od zawsze są dla firmy Koral bardzo ważną grupą konsumentów – będą to nowe smaki znanych i lubianych linii produktów Roller i Świderek – wymienia Mariusz Jurek.

A co nowego w młodszej marce – Bracia Koral? - Lodowa marka Bracia Koral obecna jest na polskim rynku lodów premium od 2014 roku, więc to już jej 5, jubileuszowy sezon - mówi Mariusz Jurek. 

- W sezonie 2018 po raz kolejny chcemy mile zaskoczyć konsumentów drugą, po Lody Jak Dawniej serią produktów, które mają przywoływać czasy dzieciństwa zarówno starszym jak i młodszym konsumentom. Polacy bowiem bardzo chętnie wracają do smaków, które znają i uwielbiają. Smaki Dzieciństwa to nowa linia lodów, która jest odpowiedzią na te potrzeby – dodaje. 

NASTĘPNA STRONA

POLECANE

KOMENTARZE: (1)

+ DODAJ KOMENTARZ

XOR 20-03-2018, 13:45:

Bambino
To jest marka, którą z dzieciństwa pamiętam.
Lody na patyku.
Pojawiały się wraz ze szturmówkami, zapowiadającymi rychłe przejście pochodu Pierwszomajowego.