PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

FC Pszczółka wprowadza cukierki do 2 tysięcy placówek Poczty Polskiej

FC Pszczółka wprowadza cukierki do 2 tysięcy placówek Poczty Polskiej fot. materiały prasowe
0 0

Fabryka Cukierków Pszczółka wprowadziła swoje produkty do placówek Poczty Polskiej w całym kraju. Konsumenci mogą kupić czekoladowe nowości, które firma wprowadza na rynek od roku, po uruchomieniu w Lublinie, jednej z najnowocześniejszych fabryk w Europie.

- Współpraca z Pocztą Polską trwa już od dłuższego czasu. W grudniu w placówkach pojawiła się specjalna świąteczna edycja nowych wyrobów czekoladowych Fabryki Cukierków “Pszczółka”. Akcja cieszyła się wyjątkowym zainteresowaniem, dlatego zdecydowaliśmy o umieszczeniu w oddziałach Poczty Polskiej także nowych produktów - pralinek, cukierków czekoladowych, oraz galaretek - mówi Aleksander Batorski, prezes zarządu Fabryki Cukierków Pszczółka.

 - Zależy nam, by konsumenci mieli łatwy dostęp do naszych cukierków, dlatego poza tradycyjnymi kanałami sprzedaży, zdecydowaliśmy się na tę niestandardową formę dotarcia do klientów – dodaje.

Ekspozytory ze słodyczami można znaleźć w ok. 2 tysiącach placówkach Poczty Polskiej. Na specjalnie przygotowanych standach konsumenci znajdą słodycze “Pszczółki”, które są dostępne w poręcznych torebkach typu stabilo. Są to między innymi cukierki : Pychałki , Piknikowe, Czekoladowe Fantazje, Słoneczne- galaretki,  oraz Czekoladowe Sympatie.

 

 

POLECANE

KOMENTARZE: (2)

+ DODAJ KOMENTARZ

Wojtek 11-03-2018, 20:06:

Uważam - że to pomyłka z tą żywnością na poczcie, wysoka temperatura otoczenia, czy tam był sanepid

Pszczółka jest fajna :) 09-03-2018, 15:59:

Fajna inicjatywa z Pocztą.
Byłoby super gdyby pralinki Bilard wprowadzili w różnych smakach, przy jakiejś korespondencji z kolorem, co oczywiste.
Każdy detalista chciałby mieć je w ofercie.