PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Lody Bonano są już nie tylko franczyzowe, poszerzają działalność o lodziarnie własne

Lody Bonano są już nie tylko franczyzowe, poszerzają działalność o lodziarnie własne fot. materiały prasowe
0 0

Lody Bonano, franczyzowa sieć lodziarni, od tego sezonu powiększy się o 30 własnych punktów sprzedaży. Decyzja oznacza pewną korektę w strategii, w myśl której marka rozwijała się wyłącznie w oparciu o partnerów zewnętrznych.

Dzięki tej decyzji kultowe, lodowe świderki wrócą przy okazji do miejscowości, w których były obecne przed kilkoma laty.

Pierwsza lodziarnia Lodów Bonano powstała dokładnie 14 lat temu na Podlasiu i do tej pory marka działała na zasadzie sieci franczyzowej. W tym sezonie właściciele postanowili jednak rozwinąć swoją biznesową strategię i zainwestowali we własne punkty sprzedażowe. 

- Tego lata planujemy uruchomienie 30 własnych lodziarni w całej Polsce. Nie oznacza to oczywiście, że wycofujemy się z franczyzy. Wręcz przeciwnie. Ten projekt cieszy się w tym roku nie mniejszym zainteresowaniem, niż w latach ubiegłych. Do sieci dołączyły kolejne lodziarnie i wciąż prowadzimy zaawansowane rozmowy na temat uruchomienia następnych  – mówi Aneta Iwanicka, przedstawicielka marki LodyBonano i dodaje, że w kilku wypadkach otwarcie własnego lokalu przez sieć, oznacza wielki powrót do miejscowości, w której w przeszłości działała już lodziarnia.

- Klienci, którzy w przeszłości poznali już i polubili LodyBonano ale z niezależnych od nas przyczyn stracili możliwość kontaktu z naszymi wyrobami, ze względu na zamknięcie lodziarni, teraz mają prawdziwy powód do zadowolenia.  Mamy nadzieję, że sprawimy im tym samym niemałą radość – dodaje.

Na powrót lodowych świderków mogą liczyć mieszkańcy takich miejscowości jak: Brzeziny, Głowno, Konstantynów Łódzki, Ozorków,  Zduńska Wola, Jarocin, Żnin. Ponadto w rozpoczętym już sezonie lodziarnie firmowe – czyli własne - należące do franczyzodawcy marki LodyBonano uruchomiły swoje punkty także w Rawiczu, Poddębicach, Żychlinie, Zelowie, Sieradzu, Ostrowie Wielkopolskim i Włocławku. A dosłownie lada chwila zostaną otwarte kolejne - Trzciance, Namysłowie i Kluczborku.

 

 

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!