PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Mondelez Polska poszerza portfolio o gumy do żucia Halls

Mondelez Polska poszerza portfolio o gumy do żucia Halls fot. shutterstock
0 0

Nowe gumy Halls są dostępne w czterech wariantach smakowych. Produkt trafił do sprzedaży 2 stycznia br.

Mondelez posiada fabrykę gum do żucia w Skarbimierzu. Do tej pory jednak wszystko wysyłane było na eksport. Teraz koncern zdecydował się na wejście w kategorię gum także w Polsce.

– Czym Mondelez może uzasadnić podjecie decyzji o wejściu na rynek gum w Polsce? Po pierwsze, firma posiada wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie zdobywane na całym świecie, a wykorzystanie tej cennej wiedzy na lokalnym rynku wpłynie na ożywienie i rozwinięcie notującej w ostatnich dwóch latach spadki kategorii gum w Polsce. Kolejnym powodem jest stale rosnąca kategoria produktów impulsowych, do której należą gumy. Po trzecie, Mondelez śledzi trendy i oczekiwania konsumentów, na które na bieżąco odpowiada. Dogłębne analizy kategorii produktów odświeżających pokazały, że Polacy potrzebują powiewu świeżości, innowacyjnego produktu, który zaoferuje im maksymalne orzeźwienie. Naszą odpowiedzią na te oczekiwania są 4 wyjątkowe smaki gum Halls. Przy podjęciu decyzji o poszerzeniu portfolio, nie bez znaczenia był także fakt, że gumy i cukierki Halls są produkowane w Polsce, w jednym z naszych nowoczesnych zakładów produkcyjnych w Skarbimierzu. – komentuje Janusz Idczak, dyrektor zarządzający, Polska i kraje bałtyckie, Mondelez Polska.

Gumy Halls dostępne są w czterech wariantach smakowych – dwóch miętowych – Spearmint (Łagodna Mięta) i Peppermint (Mięta Pieprzowa) oraz dwóch owocowych i równie odświeżających – Watermelon (Arbuz) i Citrus (Cytrusy). 

POLECANE

KOMENTARZE: (1)

+ DODAJ KOMENTARZ

Polo 23-01-2018, 22:31:

uda się Janusz poukłada w czekoladzie już dominują a w gumach już za chwile