PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Nowy prezes Mondelez Polska. Janusz Idczak zastąpi Zoltana Novaka

Nowy prezes Mondelez Polska. Janusz Idczak zastąpi Zoltana Novaka Janusz Idczak, nowy dyrektor zarządzający Mondelez w Polsce i Krajach Bałtyckich/ fot. materiały prasowe
0 0

Mondelez International, producent m.in. takich marek jak: Milka, Oreo, belVita oraz Halls, ogłosił zmianę na stanowisku dyrektora zarządzającego Polski i Krajów Bałtyckich. Zoltana Novaka zastąpi Janusz Idczak.

Zmiana na stanowisku nastąpi dokładnie 1 lipca tego roku. Wówczas funkcję Dyrektora Zarządzającego Polski i Krajów Bałtyckich Mondelez obejmie Janusz Idczak . Z kolei Zoltan Novak, dotychczasowy dyrektor, stanie na czele europejskich struktur sprzedaży firmy w Zurychu. Zoltan Novak pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego w Polsce przez ostatnie 5 lat.

- Przez lata prowadziliśmy ciekawe aktywacje marketingowe i umacnialiśmy więź z konsumentami, także poprzez zapewnienie dostępności naszych produktów w różnych kanałach sprzedaży. Byliśmy też znaczącym partnerem dla lokalnych społeczności, aktywnie angażując się w lokalne inicjatywy i tworząc nowe miejsca pracy. Było to możliwe dzięki konsekwentnemu inwestowaniu firmy w sieć produkcyjną – siedem zakładów na terenie kraju oraz  niedawno otwarte Centrum Badań, Rozwoju i Jakości w Bielanach Wrocławskich – powiedział Zoltan Novak.

 

Mondelez International to jeden ze światowych liderów w produkcji czekolady, ciastek i cukierków. Firma działa w 165 krajach na całym świecie; jest właścicielem takich marek jak Oreo, Cadbury czy Milka. Obrót firmy w 2016 r. wyniósł około 26 mld dolarów.

Mondelez Polska zatrudnia obecnie ponad 4600 pracowników. Firma ma siedem zakładów produkcyjnych, m.in. w Skarbimierzu i w Bielanach Wrocławskich, tu też powstało otwarte w środę Centrum Badań, Rozwoju i Jakości.

 

POLECANE

KOMENTARZE: (5)

+ DODAJ KOMENTARZ

CU 19-06-2017, 16:19:

Musi mieć stałą ekipę dobrych sprzedawców i bedzie nr 1

wf 17-06-2017, 15:02:

Zobacz sobie akcjonariat Wawelu

Jaro 16-06-2017, 10:54:

Kupujmy polskie produkty np.Wawel,Colian. Proszę porównać smak np.mlecznej czekolady Milka produkowanej w Austrii z czekoladą kupioną w Polsce.