PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Protein Courtyard szuka kolejnych nisz i zaczyna współpracę z drużyną e-sportową

Protein Courtyard szuka kolejnych nisz i zaczyna współpracę z drużyną e-sportową Protein Courtyard jest właścicielem marki lodów proteinowych Whoopy Whey fot. spółka
0 0

Protein Courtyard, właściciel marki lodów proteinowych Whoopy Whey, rozpoczął współpracę z drużyną e-sportową Invizy Esport, bo liczy, że żywność funkcjonalna dla e-sportowców będzie w najbliższych latach kolejną niszą do zagospodarowania – mówi serwisowi portalspozywczy.pl Jacek Stokowski, współzałożyciel firmy Protein Courtyard.

Spółka Protein Courtyard  będzie wystawcą na podczas wydarzenia branży spożywczo-gastronomicznej Food Show 2018 w marcu. WIĘCEJ INFORMACJI NA WWW.FOODSHOW.PL, NA FACEBOOK'U ORAZ INSTAGRAMIE!

-  Jako jedna z pierwszych polskich firm spożywczych, postawiliśmy na  współpracę z drużyną e-sportową Invizy Esport. Branża e-sportu podobnie jak zdrowa żywność notują obecnie bardzo szybki wzrost, dlatego uważamy, że wspólne połączenie sił pozwoli na bardzo oryginalną współpracę z korzyścią dla obu stron - mówi serwisowi portalspozywczy.pl Jacek Stokowski i dodaje, że współpraca rozpoczęła się na początku lutego.

- Być może żywność funkcjonalna dla e-sportowców będzie w najbliższych latach kolejną niszą do zagospodarowania, dlatego już teraz postanowiliśmy być bliżej tej branży i obserwować zachowania potencjalnych konsumentów – mówi też Jacek Stokowski. 

Wyjaśnia, że Invizy Esport to drużyna e-sportowa, czyli ludzie grający na turniejach w gry komputerowe lub na konsoli.

- Jest to dziedzina ciężka do sklasyfikowania i włożenia w przyjęte ramy. Niektórzy traktują e-sport jako odłam sportu, inni kompletnie nie akceptują grania w gry jako sport z racji tego, że ludzie nie wykonują fizycznie danej dyscypliny, a jedynie działają w wirtualnej rzeczywistości – mówi Jacek Stokowski. 

- Tworząc dietetyczne lody również wyłamaliśmy się z przyjętych schematów, dlatego podobne przedsięwzięcia są nam bliskie i jako jedni z nielicznych je rozumiemy. Biorąc pod uwagę rozwój technologii, e-sport to jedna z najprężniej rozwijających się branży, której wartość na świecie jest już liczona w setkach milionów dolarów – zaznacza współzałożyciel Protein Courtyard. 

Jacek Stokowski wyjaśnia też, że współpraca polega m.in. na sponsoringu i wsparciu drużyny, czy to w potrzebny do gry sprzęt czy też mentoring odnośnie prowadzenia biznesu.

NASTĘPNA STRONA

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!