PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Protein Courtyard, właściciel marki lodów proteinowych, poszerza portfolio o ciastka proteinowe

Protein Courtyard, właściciel marki lodów proteinowych, poszerza portfolio o ciastka proteinowe fot. spółka
0 0

Protein Courtyard, właściciel marki lodów proteinowych Whoopy Whey, poszerza portfolio i ofertę o ciastka proteinowe. Głównym dystrybutorem on-line będzie sklep guiltfree.pl, a stacjonarnie produkty będą dystrybuowane w klubach fitness i sklepach ze zdrową żywnością – mówi serwisowi portalspozywczy.pl Marcin Jarzyna, współzałożyciel firmy Protein Courtyard.

Spółka Protein Courtyard  będzie wystawcą na podczas wydarzenia branży spożywczo-gastronomicznej Food Show 2018 w marcu. WIĘCEJ INFORMACJI NA WWW.FOODSHOW.PL, NA FACEBOOK'U ORAZ INSTAGRAMIE!

- Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, wprowadzamy na rynek nowy produkt. Obok lodów proteinowych, nasze portfolio poszerzy się o Ciastka Proteinowe Bez Dodatku Cukru – mówi serwisowi portalspozywczy.pl Marcin Jarzyna.

- Produkt będzie charakteryzował się dużą zawartością białka (19g na opakowanie), będzie bez dodatku cukru oraz bez oleju palmowego. Dodatkowo postanowiliśmy dość mocno ograniczyć udział mąki pszennej na rzecz mąki orkiszowej oraz jaglanej - dodaje.

 – Chcemy dalej kontynuować swoją strategię i trafiać do osób, którym zależy na jedzeniu zdrowych rzeczy, które mogą pozytywnie wpłynąć na ich sylwetkę i samopoczucie – podkreśla też Marcin Jarzyna i dodaje, że produkt będzie dostępny w dwóch smakach: Czekolada oraz Czekolada z Żurawiną.

Jaka będzie sieć dystrybucji ciastek proteinowych?

- Sprzedaż produktu zaczniemy od miejsc, w których trafimy na świadomych konsumentów, dlatego rozpoczęliśmy współpracę z największym sklepem online w Polsce – guiltfree.pl, który będzie głównym dystrybutorem naszych produktów, jeśli chodzi o sprzedaż wysyłkową – mówi Marcin Jarzyna.

- Stacjonarną sprzedaż zaczynamy tak jak w przypadku lodów proteinowych, czyli od klubów fitness oraz sklepów ze zdrową żywnością, a gdy zbudujemy odpowiednią świadomość produktową, będziemy starali się wchodzić na rynek sprzedaży tradycyjnej, który coraz bardziej otwiera się na produkty proteinowe/bez dodatku cukru – dodaje.

Spółka Protein Courtyard zapowiadała już, że planuje w 2018 roku rozszerzyć portfolio produktów i wyjść poza obszar lodów wprowadzając m.in. słodycze dietetyczne, a także planuje wprowadzić „najmniej kaloryczne lody w Polsce” – tylko 25 kcal, bez dodatku cukru – a premiera ma nastąpić w drugim kwartale tego roku.

NASTĘPNA STRONA

POLECANE

KOMENTARZE: (2)

+ DODAJ KOMENTARZ

Kate 07-03-2018, 13:43:

Lody były dla mnie hitem ubiegłego roku, mam nadzieję, że ciastka też będą pyszne :) Najfajniejsza marka dietetyczna w PL

Niżej podpisany 06-03-2018, 10:22:

Ja tam wolę normalne, po prostu smaczne lody i ciastka zamiast dziwacznych wynalazków "ubogaconych" w jakieś "extradodatki"