PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Walentynkowa kolekcja od ZPC Bałtyk

Walentynkowa kolekcja od ZPC Bałtyk fot. materiały prasowe
0 0

Fabryka Czekolady Bałtyk przygotowała specjalną serię bombonierek dla zakochanych. Mają być one słodkim prezentem z okazji nadchodzących „walentynek”.

W serii „walentynkowej” „Bałtyku” są trzy bombonierki: dwie z nich zawierają likworki alkoholowe „Żurawinówka” i „Baltik Vodka”. Są one podarunkiem dla tych, którzy lubią połączenie czekolady ze smakiem tradycyjnych trunków.

Trzecia bombonierka to „Baltic Collection”, w której można znaleźć kultowe pralinki „Bałtyku”, wśród których są m.in. czekoladki z nadzieniem waniliowym, adwokatowym, kokosowym czy toffi oraz galaretki w czekoladzie. Wszystkie bombonierki zostały opatrzone walentynkowym opakowaniem zaprojektowanym specjalnie dla tej serii.

Bombonierki z kolekcji walentynkowej są dostępne zarówno w sklepach firmowych „Bałtyku” w Gdańsku, Gdyni i we Włocławku, jak i w szerokiej dystrybucji w całej Polsce.  

„BAŁTYK” to najsłynniejsza na Pomorzu fabryka czekolady, której historia sięga 1923 roku i nierozerwalnie wiąże się z Gdańskiem. Czekolady, cukierki, pralinki, lizaki, bombonierki, drażetki czy orzeszki – to wszystko powstaje w rodzimych, polskich zakładach „Bałtyku” w Gdańsku i we Włocławku. 

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!