PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Wytwórnia Lodów Prawdziwych startuje z ofertą dla biznesu, chce być w restauracjach i cukierniach

Wytwórnia Lodów Prawdziwych startuje z ofertą dla biznesu, chce być w restauracjach i cukierniach fot. materiały prasowe
0 0

Wytwórnia Lodów Prawdziwych „u Lodziarzy” rozwija swoją ofertę skierowaną do podmiotów biznesowych i lody z WLP będą mogły być serwowane nie tylko w należących do sieci lokalach, ale również w niezależnych cukierniach czy restauracjach. Obecnie lodziarnia poszukuje partnerów do współpracy.

Lody rzemieślnicze w Polsce pojawiły się stosunkowo niedawno, z miejsca stając się hitem sprzedażowym. Dotychczas tego typu lody serwowane były niemal wyłącznie w tradycyjnych lodziarniach – czy to lokalach stacjonarnych, czy też wprost z mobilnych punktów sprzedaży.

- Od dłuższego już czasu docierały do nas sygnały płynące ze strony innych podmiotów działających w sektorze gastronomicznym, zainteresowanych sprzedażą u siebie produkowanych przez nas lodów. Ilość podobnych zapytań była tak duża, że w końcu zdecydowaliśmy się na stworzenie oferty współpracy dla biznesu – mówi Maciej Siniło, współwłaściciel trójmiejskiej Wytwórni.

Oferta ta skierowana jest do właścicieli restauracji, kawiarni, cukierni i innych tego typu punktów, które chciałyby rozszerzyć swoje menu o lody rzemieślnicze. Zdaniem właścicieli Wytwórni tradycyjne, lodowe desery tworzone wyłącznie z naturalnych składników dostępne w wielu różnych, niespotykanych nigdzie indziej smakach, stanowić będą nie tylko ciekawe uzupełnienie gamy wyrobów serwowanych w danym miejscu, a niekiedy nawet mogą być sposobem na zdobycie nowych klientów.

- A na tym ostatnim zależy nam szczególnie. Po pierwsze, im więcej osób odwiedzi współpracujący z nami punkt, tym większe będzie zadowolenie naszego partnera. W ślad za tym, co oczywiste, iść będą większe zyski, dzięki którym będziemy mogli pozwolić sobie na jeszcze bardziej dynamiczny rozwój – mówi z kolei Szymon Odjas z Wytwórni „U Lodziarzy”.

- Dla nas najważniejszy jednak jest trzeci powód: możliwość dotarcia z naszymi lodami do jeszcze szerszego grona konsumentów. Tworzymy desery dokładnie takie, jakie sami chcielibyśmy kupować, jesteśmy niezmiernie dumni z naszych produktów i chcemy, by mógł się nimi cieszyć każdy, kto tego zapragnie - dodaje.

Choć formalnie oferta współpracy dla punktów gastronomicznych dopiero powstała, pierwsze porozumienia zostały już zawarte i niebawem lody z Wytwórni pojawią się w kilku nowych miejscach. Cały czas trwają też poszukiwania kolejnych partnerów. 

POLECANE

KOMENTARZE: (1)

+ DODAJ KOMENTARZ

feri 07-06-2017, 10:17:

to zdjecie z naszego auchan. i tak pusto przy lodziarzach ile razy przebiegam. dlatego nie wierze w oszalamiajace sukcesy.