PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

ZPC Brześć chce zdobyć nowy rynek eksportowy

ZPC Brześć chce zdobyć nowy rynek eksportowy Arkadiusz Drążek, dyrektor ds. handlowych w firmie Brześć fot. ZPC Brześć
0 0

Zakład Produkcji Cukierniczej Brześć w tym roku po raz pierwszy zaprezentuje swoją ofertę produktową na tegorocznych targach w Atenach, w Grecji. W ten sposób przedsiębiorstwo z Kujaw będzie promować swoją markę eksportową na nowym rynku.

ZPC Brześć w swojej strategii rozwoju stawia na eksport. Właśnie dlatego od 2016 roku na zagranicznych wydarzeniach branżowych prezentuje swoje produkty pod brandem marki eksportowej – Crispico. Podczas swojej pierwszej wizyty na greckich targach rodzinna firma z Kujaw przedstawi swoje flagowe wyroby: słomkę ptysiową z cukrem, z cynamonem i nasionami oraz groszek ptysiowy.

– Chcemy dotrzeć do jak największej liczby zagranicznych odbiorców. W związku z tym obecność na różnorodnych targach branżowych to obowiązkowy punkt w naszym kalendarzu. Liczymy również, że wizyta na Food Expo w Atenach pozwoli nam na zbudowanie długotrwałych relacji z potencjalnymi, zagranicznymi partnerami – mówi Arkadiusz Drążek, dyrektor ds. handlowych w firmie Brześć.

Na tegorocznych Targach Food Expo w Atenach swoje produkty zaprezentuje 1 200 greckich i zagranicznych przedsiębiorstw. Ateńskie targi spożywcze odbędą się w dniach 10-12 marca, w których udział wezmą najważniejsi producenci słodyczy, przedstawiciele sieci handlowych i hurtownicy.

Produkty ZPC Brześć są obecnie dystrybuowane na kilka kontynentów, trafiając w ten sposób do konsumentów m.in. w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Chinach, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Rosji, Łotwy czy Estonii.

W Polsce, słodycze i przekąski tej marki można nabyć w sieciach supermarketów i dyskontów, takich jak Biedronka, Lewiatan, POLOMarket, Intermarché czy Dino, jak również w mniejszych sklepach osiedlowych i hurtowniach spożywczych na terenie całego kraju.

Zakład Produkcji Cukierniczej Brześć istnieje od 1984 roku. Rodzinna firma z Brześcia Kujawskiego specjalizuje się w tradycyjnych, opartych na domowych recepturach, wyrobach cukierniczych.

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!