PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

Wzrost sprzedaży mrożonek wpłynie na popyt usług logistycznych

Wzrost sprzedaży mrożonek wpłynie na popyt usług logistycznych Marcin Turski /fot. Raben
0 0

Analizując opracowania niezależnych firm, dotyczące rozwoju rynku mrożonek w Polsce, można być pewnym, że sprzedaż tego typu produktów będzie dynamicznie rosła a wraz z nią będzie rosło zapotrzebowanie na nowoczesne usługi dopasowane do wymagań rynku – powiedział serwisowi portalspożywczy.pl Marcin Turski, Dyrektor Sprzedaży i Obsługi Klienta, Fresh Logistics Polska Sp. z o.o.

- Kluczowymi aspektami branymi pod uwagę, zarówno przez producentów jak i odbiorców, będą elastyczność oraz optymalizacja kosztowa. Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu Fresh Logistics Polska oraz firmy NewCold można te z pozoru wykluczające się aspekty połączyć – mówi Marcin Turski.

W codziennych dostawach wykorzystywane są specjalne środki transportu z dwoma komorami, mogącymi niezależnie utrzymać różne zakresy temperatur. Pozwala to na dostawę zarówno towaru świeżego jak i mrożonego, na jednym samochodzie. Dzięki sieci terminali przeładunkowych w całej Polsce możliwe jest dotarcie do odbiorców z przesyłkami o każdej wielkości.

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!