PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Czanieckie Makarony: Zakaz handlu w niedziele dotknie nie tylko producentów, ale również dostawców towarów

Czanieckie Makarony: Zakaz handlu w niedziele dotknie nie tylko producentów, ale również dostawców towarów fot. shutterstock
0 0

– Zakaz handlu w niedziele dotknie z pewnością nie tylko producentów, ale również dostawców towarów do jednostek handlowych – powiedziała serwisowi portalspozywczy.pl Joanna Karbowiak, prokurent w spółce Czanieckie Makarony.

Zdaniem Joanny Karbowiak zakaz handlu wpłynie zarówno na producentów, dostawców towarów jak i samych konsumentów. 

– Zakaz handlu w niedziele dotknie z pewnością nie tylko producentów, ale również dostawców towarów do jednostek handlowych. Zmusi konsumentów do zmiany swoich przyzwyczajeń i zmniejszenia komfortu robienia zakupów choćby poprzez większy ruch i dłuższe kolejki w dniach poprzedzających wolną od handlu niedzielę – oceniła Joanna Karbowiak.

Zakaz handlu może spowodować, że konsumenci częściej będą korzystać z oferty sklepów internetowych. 

– Jak pokazuje doświadczenie Węgier, konsumenci mogą przenieść się do sklepów internetowych. Jesteśmy na taką ewentualność przygotowani sklep.makaron.pl. Poza tym uważamy, że w wielu polskich domach nadal funkcjonują spiżarnie, w których przezornie przechowywane są zapasy  produktów – dodała prokurent w spółce Czanieckie Makarony.

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!