PARTNER PORTALU
PARTNERZY PORTALU
Bakalland - partner portalu Crédit Agricole - partner portalu

PARTNER SERWISU

Holenderska firma złożyła do UOKiK wniosek o przejęcie kontroli nad spółkami paszowymi Tasomix

Holenderska firma złożyła do UOKiK wniosek o przejęcie kontroli nad spółkami paszowymi Tasomix fot. Tasomix
0 0

Firma ForFarmers z siedzibą w Lochem (Holandia) złożyła wniosek do UOKiK o przejęcie kontroli nad kilkoma spółkami paszowymi: Tasomix Sp. z o.o., Tasomix 2 Sp. z o.o., Tasomix Pasze Sp. z o.o. z siedzibami w Biskupicach Ołobocznych oraz Kaboro Sp. z o.o. z siedzibą w Myśliborzu.

- Planowana koncentracja polega na przejęciu przez ForFarmers N.V. z siedzibą w Lochem, Holandia („ForFarmers”) kontroli nad następującymi spółkami: Tasomix Sp. z o.o., Tasomix 2 Sp. z o.o i Tasomix Pasze Sp. z o.o., wszystkie z siedzibami w Biskupicach Ołobocznych, oraz nad Kaboro Sp. z o.o. z siedzibą w Myśliborzu, poprzez nabycie od p. Ireneusza Sobczaka oraz objęcie w podwyższonym kapitale zakładowym 60% udziałów w każdej ze wskazanych spółek („Spółki Tasomix”) – podał UOKiK.

Czytaj też: "ForFarmers podpisała umowę nabycia 60% udziałów polskiego producenta pasz".

ForFarmers jest firmą działającą na rynkach międzynarodowych, zajmuje się produkcją i sprzedażą pasz. Oferuje całościowe rozwiązania w zakresie pasz przeznaczonych dla konwencjonalnej i ekologicznej hodowli zwierząt.

Spółki Tasomix specjalizują się w produkcji i sprzedaży pasz i koncentratów do hodowli zwierząt (drobiu, trzody chlewnej, bydła i królików). Grupa dostarcza na rynek produkty o najwyższych parametrach, które w pełni spełniają potrzeby żywienia zwierząt, dbając o ich zdrowie i prawidłowy rozwój.

POLECANE

KOMENTARZE

+ DODAJ KOMENTARZ

Artykuł nie posiada jeszcze komentarzy! Twój może być pierwszy. Wypowiedz się!